.

.

4 Парчиња Deviled Јајце за Јадење Направен Со Бели Порцелански Има 72 Јајца, 18 јајца Секоја Лента

4 Парчиња Deviled Јајце за Јадење Направен Со Бели Порцелански Има 72 Јајца, 18 јајца Секоја Лента

DEN 1222.80
Достапност
Залиха

【Мулти-функција】Секоја лента има 18 јајца, вкупно 4 пакет на послужавник во една кутија, може да се одржи до 72 јајца вкупно даваат доволно простор за вашите гости. 【Совршен Подарок】Одличен подарок за куќа затоплување партија, или божиќ подарок, мајки ден подарок или било прилики. 【Премиум Квалитет】Нашите јајце плоча се направени од 100% доведе слободни најдобрите керамички.Микробранова & Машина За Миење Садови Безбедно.Вклучени : 4 тави, секоја лента може да се одржи до 18 јајца, вкупно 72 јајца слотови.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа