.

.

Кал Пита Deviled Јајце Фах Сет со Вилушка Служи Јадење, Една Големина, Бела

Кал Пита Deviled Јајце Фах Сет со Вилушка Служи Јадење, Една Големина, Бела

DEN 718.80
Достапност
Залиха

Мерки 3" X 26"; Вилушка е 7" Долго. 2 парче сет.Scalloped керамички deviled јајце фах пристигнува со гроздобер стил сребро-плоча Вилушка. 2-Парче сет.Scalloped керамички deviled јајце фах пристигнува со гроздобер стил сребро-плоча вилушка.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа