.

.

P&M Измислица Универзална Тревник Градинарски Трактор Hitch Поддршка Подготвуваат за ПОЛНЕЊЕ

P&M Измислица Универзална Тревник Градинарски Трактор Hitch Поддршка Подготвуваат за ПОЛНЕЊЕ

DEN 1536.00
Достапност
Залиха

P&M Измислица Универзална Тревник Градинарски Трактор Поддршка Подготвуваат За Полнење Најновите Ревидирани/Верзија.ОВА НЕ Е HITCH.Ова е поддршка подготвуваат за полнење за на P&M Измислица 4" се Зголеми Универзална Hitch.Лесно да се Инсталира.Со гордост се Направени Во САД.Прави за солидна hitch.Прав Обложен за висок квалитет, издржливи завршница.P&M Измислица Универзална Тревник Градина Hitch Поддршка Подготвуваат За Полнење.ОВА НЕ Е HITCH.Работи на P&M Метал Измислица 4" се Зголеми Универзална Hitch.Лесно да се инсталира,едноставно оди под топка,слајдови до тесни против задниот дел од тракторот.Потребно дупчење на една или две дупки да се инсталира,зависи од стилот на подготвуваат користи.Сјаен Црн Прав Обложен за висок квалитет, издржливи завршница.Ќе работи на повеќето трактори.Две различни стил монтажа голема заграда и сите монтажа хардвер се вклучени.Првиот пик (Главна Слика Најновите Ревидирани/Верзија на Сликата) покажува Поддршка Подготвуваат за Полнење ќе добиете и сите други слики покажуваат како комплет е инсталиран и се користат на P&M Метал Измислица 4" се Зголеми Универзална Hitch.ОВА НЕ Е HITCH.Со гордост се Направени Во САД.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа