.

.

731-07131 Страна Празнење Цевка - со Deckpro, Компатибилен со MTD Тревник Mowers Троја Bilt (1)

731-07131 Страна Празнење Цевка - со Deckpro, Компатибилен со MTD Тревник Mowers Троја Bilt (1)

DEN 311.76
Достапност
Залиха

Дел Број : 731-7131. Компатибилен со MTD Модел : ME21550, ME21625. Компатибилен со Занатски Модел : 247377300, 247377441, 247377450, 247377440, 247378330. Компатибилен со Троја-Bilt Модел : TB110, TB130, TB115, TB120, TB105, TB130, ТБ 130 XP, TB280, TB210, TB230, TB260, TB280 ES, TB330 XP, TB350 XP, TB200, TB250, TB350 XP, TB320. Компатибилен со Троја-Bilt Модел : TB330, TB360, TB220, TB240, TB340, TB360, TB370, TB380 ES, ТБ 270 ES, ТБ 370 XP, ТБ 240, ТБ 450 XP, ТБ 410 XP, ТБ 490 XP, ТБ 370, TB1100, ТБ 430 XP ,ТБ 390 ES.Објектот Пакет Количина : 1.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа