.

.

1 1 1/8 инчи 1/4 Продолжен Копче за Гас на Моторот Макара Чудак Вратило Ракав Адаптер Черупка Sheave & Копче

1 1 1/8 инчи 1/4 Продолжен Копче за Гас на Моторот Макара Чудак Вратило Ракав Адаптер Черупка Sheave & Копче

DEN 264.00
Достапност
Залиха

Материјал : Челик.Боја : Сребро.Се конвертира вратило од 1 инч окно 1 1/8 инчи вратило.Работи со Гас на Моторот Чудак линкови за да Можат да го зголемиме чудак дијаметар да се вклопи pulleys, опрема кутии и др. 1" 1 1/ 8 инчен 1/4" Продолжен Копче за Гас на Моторот Макара Чудак Вратило Ракав Адаптер Черупка Sheave & копче.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа