.

.

Jeremywell Вретено Собранието Го Заменува 130794 Занатски Јава Косилка За Трева

Jeremywell Вретено Собранието Го Заменува 130794 Занатски Јава Косилка За Трева

DEN 719.52
Достапност
Залиха

Вклучени : Ножот орев и макара орев.Го заменува OEM : 532130794. 4 Монтажа завртки вклучени.ОДГОВАРА : AYP/ROPER/АРТИКЛИ 130794 36", 38" и 42" вентилирачки палубата користење ѕвезда во облик на центар дупка ножеви.Husqvarna 36", 38" и 42" cut вентилирани палубата користење ѕвезда во облик на центар дупка ножеви 532130794, STE НС 285-383, USBB 80-11-742. Занатски, AYP, Артикли, Husqvarna 532130794, 130794, 128285, 137641, 2 B13 (742).По Пазарот Вретено Собранието се вклопува 130794 532130794 Занатски, AYP, Husqvarna 532130794 Тревник Mowers.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа