.

.

MightySkins Кожата Компатибилен со Жилет Hovertrax 1.5 Лебди Одбор - Акрил Сино | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal заврши Покрие | Лесно да се Примени, се Отстранат, и Промен

MightySkins Кожата Компатибилен со Жилет Hovertrax 1.5 Лебди Одбор - Акрил Сино | Заштитна, Трајни, и Уникатни

DEN 354.24
Достапност
Залиха

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНД : Покажат свој уникатен стил со Mighty Skins за вашиот Жилет Hovertrax 1. 5 Лебди Одбор!Не ми се допаѓа Акрилик Сина кожа?Имаме стотици дизајни за да изберете од, така што вашите Жилет Hovertrax 1. 5 Лебди Одбор ќе биде како единствен како што се!.ИЗДРЖЛИВИ ЗАШТИТА ЗА ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра-тенок, ултра-издржливи, дамка-отпорни ламинатни винил со цел ефикасно да се заштити вашиот опрема од dings, инциденти, прашина, и абење на секојдневна употреба!Mighty Skins МЕКА кожа, винил покрие, не е направен од гума, силикони или пластична & тоа НЕ е ТЕШКО случај.ОДИ И ДОАЃА НАДВОР ЛЕСНО : се Применува вашиот Mighty Skins винил decal лесно & со прецизност на вашиот Жилет Hovertrax 1. 5 Лебди Одбор благодарение на патентирана низок притисокот на воздухот ослободување лепило дека е изградена за да последно, но лесно ги отстранува и се остава леплива остатоци кога сте подготвени да се префрли на различни дизајн!.ЗАДОВОЛСТВО : Нашите пријателски, познавања персонал е тука да ви помогне и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет!Ако имате било какви проблеми со вашиот ред или не сте задоволни од било која причина, само ги споделите со нас и ние ќе бидеме таму да им помогне!.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Купи со доверба од Американски сопственост и управувани од компанијата!Mighty Skins се произведува во нашата држава-of-the-art објект во West Palm Beach, Флорида, со гордост направени во U. S. A. !.Дали Сакате На Вашиот Жилет Hovertrax 1. 5 Лебди Одбор Да Изгледаат Различно Од Останатите?Ти си во право место, бидејќи имаме токму она што го барате!Ова Акрилик Сина кожа е совршен начин да се покаже исклучите вашиот стил!Или со стотици други Mighty Skins дизајни, можете да бидете сигурни дека да се најде еден кој ќе ви се допаднат, и која ќе ви ја покаже исклучите вашиот уникатен стил!Дали Сакате Да Го Заштитите Вашиот Жилет Hovertrax 1. 5 Лебди Одбор?Со Mighty Skins вашиот степен на пренос е заштитена од гребење, dings, прашина, прсти, и ја носат и солза на секојдневна употреба!Покријте ја Жилет Hovertrax 1. 5 Лебди Одбор со една убава, стилски decal кожата и чувајте го заштитени во исто време!Лесно да се примени, и лесно да се отстрани без било леплива остатоци!Направете ја вашата омилена опрема изгледаат како нови, и да се издвоите од толпата!Цел Со Доверба - Задоволство !Mighty Skins се издржливи, сигурен, направени во нашата држава-of-the-art производство објект во U. S. A. , и поддржани од страна на нашите задоволство !Детали за производот : Винил decal налепница НЕ Е ТЕШКО СЛУЧАЈ Мат Финиш Ултра-Тенок, Ултра-Трајни, Отпорни на Дамки Стотици различни дизајни Жилет Hovertrax 1. 5 Лебди Одбор не е вклучена.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа