.

.

Lenergy Салон Копчиња во Боја Сирена Fishtail 02 Фиока Копчиња Кристално Стакло Кабинет Копчиња Метал за Кабинети,Dressers и Фиоки,Кутија,Бин 4 Парчиња 1.26x1.18x0.66in

Lenergy Салон Копчиња во Боја Сирена Fishtail 02 Фиока Копчиња Кристално Стакло Кабинет Копчиња Метал за Кабинети,Dressers

DEN 359.76
Достапност
Залиха

4 парчиња украсни се справува со : креативни дизајн, око-фаќање, како и подобрување на вашата домашна декорација.Овие мулти-функција копчиња може да биде инсталиран во вашата спална соба, дневна соба, кујна или купатило.Метална рачка : рачката на knob е цинк легура, многу мазна и тешка, тоа изгледа многу high-end мода.Кристално стакло-прозрачна : неговата површина е кристално стакло, која ќе ви даде 3 D чувство.Дршката ќе имаат мала светлосен ефект под осветлување на извор на светлина.Големина на : 1.26x1.18x0.66in/3.2x3x1.6cm.Право големина е погоден за повеќето мебел кабинети.Инструкции за инсталација : Само заостри завртки без никакви други операции.Употребата на вградени бакар јатчесто овошје е многу силна.На фиока копчиња кабинет се справи со блек метал кристално стакло 3 D приказ knob е погодна за секој кабинет.Големина на : 1.26x1.18x0.66in/3.2x3x1.6cm.Тежина : 200g.Додатоци : 4 копчиња, 4 навртки, 1 исклучителна пакување кутија, повеќе метал дихтунзи.Карактеристики : ❤рачката на knob е цинк легура, многу мазна и тешка, тоа изгледа многу high-end мода. ❤неговата површина е кристално стакло, која ќе ви даде 3 D чувство.Дршката ќе имаат мала светлосен ефект под осветлување на извор на светлина. ❤Оваа knob може да биде инсталиран во вашата спална соба, дневна соба, кујна, бања, тоа може да ја подобри вашата домашна декорација. ❤Кога инсталирање, само се стегне завртки без било друга операција.Употребата на вградени бакар јатчесто овошје е многу силна. ❤Ако не сте задоволни со купените knob, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме подготвени да ви обезбеди со најголем број на задоволително решение, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа