.

.

Дијамант Графика медицинска Сестра наспроти Hospice медицинска Сестра (5 X 3-3/4) Умрам Намали Decal Браник Налепница за Windows, Автомобили, Камиони, лап-топ компјутери

Дијамант Графика медицинска Сестра наспроти Hospice медицинска Сестра (5 X 3-3/4) Умрам Намали Decal Браник Налепница

DEN 114.72
Достапност
Залиха

Умре сече од квалитетот 6+ година материјал - наменета за надворешни апликација.Може да се применат за да се повеќето мазни и чисти површини - windows, автомобили, гардероби, лап-топ компјутери - сте го името!.Големина е околу 5" X 3-3/4".Комплетното барање инструкции се вклучени лесно, професионални резултати.Јасно трансфер лента за лесна апликација.Decal е умрам намали, направени од шест години надворешноста одделение материјал.Оваа decal НЕ е ПЕЧАТЕНИ!Само нешто што треба да се примени е она што е прикажан во бела боја.Апликацијата инструкции се вклучени за професионална инсталација.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа