.

.

JMU Стоматолошки Ендодонтско на Коренскиот Канал H-Датотеки,Рака се Користи Нерѓосувачки Челик H-Датотеки 6pcs/Кутија 25мм 45#-80#

JMU Стоматолошки Ендодонтско на Коренскиот Канал H-Датотеки,Рака се Користи Нерѓосувачки Челик H-Датотеки 6pcs/Кутија

DEN 167.76
Достапност
Залиха

Висок квалитет, од нерѓосувачки челик добра флексибилност и фрактура на корозија.H датотека има кружен пресек,тоа ќе биде поефикасно да ги користите за кревање нагоре и надолу.Висок квалитет на сечење ефикасност,во голема мера се подобри ефикасноста на стоматолозите работа, заштеда на време и напор.Рака користете датотеки со фиксна пластични миење и да се справи.Максимална температура на стерилизација е 145℃.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа