.

.

JMU Стоматолошки Ендодонтско Niti Ротари Датотеки,W+ Датотеки(Злато),21mm,20#-45#,Ендодонтско Ротари Датотека,6pcs/Кутија

JMU Стоматолошки Ендодонтско Niti Ротари Датотеки,W+ Датотеки(Злато),21mm,20-45,Ендодонтско Ротари Датотека,6pcs/Кутија

DEN 527.76
Достапност
Залиха

Reciprocating Ротација : висок квалитет на сечење ефикасност,во голема мера се подобри ефикасноста на стоматолозите работа, заштеда на време и напор. 0 КРШЕЊЕ на РИЗИК : никел титан има флексибилност и superelasticity неспоредлив со нерѓосувачки челик;Дури и ако тоа е свиткана или извртени, тоа може лесно да се врати во својата првобитна форма на сопствена.Широк индикации : w+ датотека во голема мера може да го подобри квалитетот на коренскиот канал на подготовка, без да потрошите многу енергија, и има широк спектар на индикации.Перформанси : w+ датотеки се исклучителни перформанси,може да се постигне целосно заострените канал излагање единствен облик.Пакување : 21mm,20#-45#, 6pcs/кутија,1box во пакет.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа