.

.

Стоматолошки Ендо Рака Употреба H-Датотека Ендодонтско Нерѓосувачки Челик (2 Пакет, 15-40#)

Стоматолошки Ендо Рака Употреба H-Датотека Ендодонтско Нерѓосувачки Челик (2 Пакет, 15-40)

DEN 263.76
Достапност
Залиха

Оваа H-тип на датотека е направен од високо квалитетни Нерѓосувачки Челик.Максимална температура на стерилизација е 150℃.Таа има добра сечење ефикасност, и со дијамант-форма пресек.H датотеки е опремен со фиксна пластични миење и да се справи.Погоден за прирачник за подготовка на прави и криви коренски канали.Напомена : 6 PCS/Пакет, ќе можете да изберете 1 или 2 Пакет.Големина : 2 Pack | Боја : 15-40#.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа