.

.

Easyinsmile Стоматолошки Ендодонтско NITI Засилувач Датотеки на Коренскиот Канал Датотека Рака Употреба 1 Pack (#20)

Easyinsmile Стоматолошки Ендодонтско NITI Засилувач Датотеки на Коренскиот Канал Датотека Рака Употреба 1 Pack

DEN 334.56
Достапност
Залиха

Висок квалитет на Никел Tatanium со висок квалитет сечење ефикасност.Со дијаманти-форма пресек.Со фиксни пластични миење и да се справи.Максимална температура на стерилизација е 150℃.Пакет: 6 Pcs/пакет,1 Pack вкупно.Easyinsmile Стоматолошки Ендодонтско NITI Засилувач Датотеки на Коренскиот Канал Датотека Рака Употреба 1 Пакет.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа