.

.

Denflex Флексибилни Загрева Пролет Ендо Ротари 25mm Датотеки, Коренскиот Канал Проширување Алатка, NITI Ендодонтика handpiece Вежба 6pcs (#40-Загреана Заврши)

Denflex Флексибилни Загрева Пролет Ендо Ротари 25mm Датотеки, Коренскиот Канал Проширување Алатка, NITI Ендодонтика

DEN 1199.76
Достапност
Залиха

✔[SAFTY] : Пролет делува како тампон и олеснува на прекумерен притисок да се применат на датотека. ✔[ФЛЕКСИБИЛНОСТ] : Додека пролетта е свиткана (50º~60º), се уште го одржува 100% вртежен момент. ✔[СЕЧЕЊЕ СИЛА] : парична Казна вибрации е создадена од страна на пролетниот дел. ✔[ЕКОНОМСКАТА ОСТВАРЛИВОСТ] : во Споредба со нашата не-пролет датотеки, издржливост се зголеми значително. ✔[РАЗНОВИДНОСТ] : Пролет структура може да се применува на сите видови на ендо датотека.Големина : #40-Загреана заврши.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа