.

.

Севиља Фарми 4 Пакет Куќа Растенијата, 4 инчи, Зелена

Севиља Фарми 4 Пакет Куќа Растенијата, 4 инчи, Зелена

DEN 741.60
Достапност
Залиха

Ве МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ : имаме 40 УНИКАТНИ СОРТИ, изборот се врши на дневна основа од изборот на најдобрите растенија, кои се подготвени за нов дом!Сорти во вашата нарачка може да не се она што е на сликата.ВИСОК КВАЛИТЕТ HOUSEPLANTS вклучуваат возбудлива различни слатки, здрави растенија со убава зеленило!.ГОЛЕМА ФАБРИКА ЗА СИТЕ!Без разлика дали сте почетник или господар градинар; наскоро ќе се зголемува убава затворен куќата растенија со овие лесно да се грижи за мини куќа растенија.СОВРШЕН ВОЗДУХ PURIFIERS за вашата дневна соба, канцеларија, спална соба, или било каде на друго место во вашиот дом.СТАНЕ РАСТЕНИЕ РОДИТЕЛ или сподели љубов со kinki да почетниците растенијата родител или било растенијата ентузијаст во вашиот живот.ТРЕНДОВСКИ И УБАВИ растенија кои се земе вашиот дом décor да на следното ниво.ПРЕДАДЕН ОД ТЕКСАС директно до вашиот дом!Оваа houseplant 4pack вклучува четири различни видови на houseplants.Целосно се вкоренети во пивце садови-може да продолжи да расте или да replanted во поголем лонец.Ве МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ : Превозот временска рамка ќе се разликуваат од страна на државата поради неделно Фитосанитарна Сертификација инспекции.Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви прашања за тоа како ова ќе влијае на вашата цел.Грижа инструкции : Вода кога е сув.Се очекува цветаат период : Нема Црешни.Големина : 4 инчен | Стил : Houseplant.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа