.

.

Oxalis Triangularis 10 Светилки - Виолетова Shamrocks Среќа Убави Цвеќиња Светилки Расте Внатрешна или Надворешна

Oxalis Triangularis 10 Светилки - Виолетова Shamrocks Среќа Убави Цвеќиња Светилки Расте Внатрешна или Надворешна

DEN 263.76
Достапност
Залиха

фабриката е обезбедување со сончеви место и наводнување тоа секогаш кога почвата започнува да се исуши.Исто така, во план да во текот на своето растење сезона да се поттикне здрав раст.Важно е да се напомене дека растенијата активно растат и цвет во текот на есен до пролет.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа