.

.

Женска Midi Фустани, Вратоврска-Обоена Печати Тенок Појас Торба Хип Ruched Нерегуларни Полите Ракави Crewneck Летен Фустан

Женска Midi Фустани, Вратоврска-Обоена Печати Тенок Појас Торба Хип Ruched Нерегуларни Полите Ракави Crewneck Летен

DEN 205.20
Достапност
Залиха

85" Должина : 98cm/38.07" Половината : 60-70cm/23. ♓☊Shift Фустан Bodycon се Облекуваат Линија Фустан Заврши Фустан Оглавник Фустан Асиметрични Фустан со Висок-Низок Фустан Обвивка Фустан Peplum Фустан Империја Половината Фустан Скокач Клуб фустани за жени кратко sleeve Секојдневен Фустани за жени Секојдневен Фустани за жени лето Секојдневен Фустани за со ракави Секојдневен Фустани за жени со ракави Секојдневен Фустани за жени плус големина Секојдневен Фустани за јуниори Секојдневен Фустани за жени кратко sleeve Секојдневен Фустани со џебови Обичниот Фустани за тинејџерите Секојдневен Фустани за девојки. 【Прилики】Високо-квалитетни женски фустан, погодна за летен одмор, слободно време за плажа, забава, работа, ноќта, секојдневно носење, одмор, свадба партија, дома, салон.13" Хип : 80-90cm/31.28" Должина : 96cm/37. 【Натпревар】Оваа цветни печати фустан може да се носи со сандали, плажа влечки или високо-револвер очила за сонце. ❤❤❤Објект специфики : Сезона : Летни Пол : Жените Ракав Должина : Јака без Ракави : U Вратот Дебелина : Стандардни Карактеристики : 【Материјал】95 полиестер, 5 spandex. ♓☊Премиум Материјалот☋ Оваа Жените Секојдневен Фустан Ткаенина е еластичен и удобно, мека рака чувство и добра пропустливост на воздух, 100% сосема нов и висок квалитет!Мека Дише, Комфорна и Пријатна за Носење, Совршен за Пролет , Лето, Есен и Зима.Стилски Стил☛ Различни Стил, како што е Вообичаена Облека, со Долги Ракави, Флорални Печатени, Т-Маица Стил, Drawstring, Качулка Вратот, Pullover Дуксери, итн. ♓☊Забелешка Големина☋ ве Молиме споредете ги вашите сопствени големина пред да го купат.Одговара И За Тинејџерски Девојки Помлади Или Дами.Изберете една или две големина поголема отколку што обично се носат.58" Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 78-88cm/30.Пакет содржи : 1 КОМПЈУТЕР Жените се Облекуваат ❤❤❤Големина Табела : Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 70-80см/27.Мек материјал, светло и удобно, многу погодна за претстојното лето!Супер меки, удобни, дише, да не се види преку, обезбедување на квалитет 【Уникатен Дизајн】 Модерен и уникатен дами мини здолниште.Совршени за на лето, на пролет, есен и зима!Ова лето мини фустан е освежување промена-дом или дом стил.Sweatshirt за жените Т-маица блузи tees здолништа шорцеви Pullover Долг ракав бански костуми perfect cover-up прозорци се облекуваат.98" Хип : 72-82cm/28.64" Половината : 64-74cm/25.49" Половината : 56-66cm/22.копчето облека за жени, плус големина лето boho sundress midi фустан коленото должина плажа чипка бел фустан кратко sleeve жените плажа облечи midi жените лето шпагети рака фустан копчето v вратот chiffon фустан прикривање на плажа макси фустан плажа фустан од црна тантела партија. ♓☊жените се облекуваат лето sundress v вратот се облекуваат жените солидна боја мини фустан жените долго макси фустан лето резервоарот фустан.55" Хип : 76-86cm/29.43" Должина : 100cm/39.♓☊Повеќе Повод☋ Секојдневно повик, Одмор, Отворено, Спорт, Дома, Работа, Забава, Шопинг, Клуб.Слоевит лабава половината фустан, У врат, жените pleated фустан, домот здолниште стил, едноставен и модерен, супер слатки, лесно да се стави на и полетување, и должината на мини фустан е не повеќе од коленото.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа