.

.

Женска Мини Фустани, Популарна Сончоглед Печати Без Ракави Halterneck Лабава Pullover Летен Фустан Блуза Блузи

Женска Мини Фустани, Популарна Сончоглед Печати Без Ракави Halterneck Лабава Pullover Летен Фустан Блуза Блузи

DEN 205.20
Достапност
Залиха

♓☊Повеќе Повод☋ Секојдневно повик, Одмор, Отворено, Спорт, Дома, Работа, Забава, Шопинг, Клуб.Одговара И За Тинејџерски Девојки Помлади Или Дами. ♓☊Премиум Материјалот☋ Оваа Жените Секојдневен Фустан Ткаенина е еластичен и удобно, мека рака чувство и добра пропустливост на воздух, 100% сосема нов и висок квалитет!Мека Дише, Комфорна и Пријатна за Носење, Совршен за Пролет , Лето, Есен и Зима. ♓☊Забелешка Големина☋ ве Молиме споредете ги вашите сопствени големина пред да го купат.Изберете една или две големина поголема отколку што обично се носат.Стилски Стил☛ Различни Стил, како што е Вообичаена Облека, со Долги Ракави, Флорални Печатени, Т-Маица Стил, Drawstring, Качулка Вратот, Pullover Дуксери, итн.Sweatshirt за жените Т-маица блузи tees здолништа шорцеви Pullover Долг ракав бански костуми perfect cover-up прозорци се облекуваат. ♓☊жените се облекуваат лето sundress v вратот се облекуваат жените солидна боја мини фустан жените долго макси фустан лето резервоарот фустан.копчето облека за жени, плус големина лето boho sundress midi фустан коленото должина плажа чипка бел фустан кратко sleeve жените плажа облечи midi жените лето шпагети рака фустан копчето v вратот chiffon фустан прикривање на плажа макси фустан плажа фустан од црна тантела партија. ♓☊Shift Фустан Bodycon се Облекуваат Линија Фустан Заврши Фустан Оглавник Фустан Асиметрични Фустан со Висок-Низок Фустан Обвивка Фустан Peplum Фустан Империја Половината Фустан Скокач Клуб фустани за жени кратко sleeve Секојдневен Фустани за жени Секојдневен Фустани за жени лето Секојдневен Фустани за со ракави Секојдневен Фустани за жени со ракави Секојдневен Фустани за жени плус големина Секојдневен Фустани за јуниори Секојдневен Фустани за жени кратко sleeve Секојдневен Фустани со џебови Обичниот Фустани за тинејџерите Секојдневен Фустани за девојки. ❤❤❤Објект спецификите Сезона : Летни Пол : Жените Материјал : Ployester Декорација : Никој Облека Должина : Редовни Ракав Должина : Никој Јака : O Вратот Шаблон Тип : Печатење Стил : Мода,Причинска Карактеристики : 1. Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна облечен 2. Стилски и модата се направи повеќе привлечна 3. Одлична за забава,Дневна,Плажа,јас сум сигурен дека ќе ви се допадне!Пакет вклучуваат 1 PC Фустан ❤❤❤Големина Табела : Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88cm/34.65" Должина : 82cm/32.28" Половината : 110cm/43.31" Рамо : 38cm/14.96" Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 92cm/36.22" Должина : 83cm/32.68" Половината : 114cm/44.88" Рамо : 39cm/15.35" Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 96cm/37.80" Должина : 84cm/33.07" Половината : 118cm/46.46" Рамо : 40cm/15.75" Големина : XL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 100cm/39.37" Должина : 85cm/33.46" Половината : 122cm/48.03" Рамо : 41cm/16.14 и делови" Големина : XXL НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 104cm/40.94" Должина : 86cm/33.86" Половината : 124cm/48.82" Рамо : 42cm/16.54".

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа