.

.

Женска Мини Фустан, Стилски Чиста Боја Ракави Екипажот Вратот Ruched Pullover Тенок Одговара Молив Летни Фустани

Женска Мини Фустан, Стилски Чиста Боја Ракави Екипажот Вратот Ruched Pullover Тенок Одговара Молив Летни Фустани

DEN 796.80
Достапност
Залиха

0" Должина : 85cm/33.46" Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 94cm/37. ♓☊Премиум Материјалот☋ Оваа Жените Секојдневен Фустан Ткаенина е еластичен и удобно, мека рака чувство и добра пропустливост на воздух, 100% сосема нов и висок квалитет!Мека Дише, Комфорна и Пријатна за Носење, Совршен за Пролет , Лето, Есен и Зима. ♓☊жените се облекуваат лето sundress v вратот се облекуваат жените солидна боја мини фустан жените долго макси фустан лето резервоарот фустан. ❤❤❤Објект спецификите Сезона : Сите Пол : Жените Материјал : Полиестер Декорација : Никој Облека Должина : Редовни Ракав Должина : Јака без Ракави : O Вратот Шаблон Тип : Печатење Стил : Мода,Причинска Карактеристики : 【Материјал】Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна носи 【Карактеристики】V Вратот, без Ракави, Baggy лабави, Обичните шик стил, Солидна боја/Цветни печати, Фустан 【Стил】Стилски и модата се направи повеќе привлечна 【Натпревар】 Ракави Pocket Летни Облечи : Овој фустан може да биде како линија коктел свадба гостин партија фустани или ретро жените v деколте, секси шпагети рака а-линија лето секојдневен фустан.65" Големина : XXL НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 106cm/41.♓☊Повеќе Повод☋ Секојдневно повик, Одмор, Отворено, Спорт, Дома, Работа, Забава, Шопинг, Клуб.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа