.

.

автомобил phone држач за Мобилен телефон носителот, симпатична животно десктоп телефон носителот, креативни цртан филм рамен канцеларија декорација десктоп носител

автомобил phone држач за Мобилен телефон носителот, симпатична животно десктоп телефон носителот, креативни цртан

DEN 570.96
Достапност
Залиха

Мобилен телефон носителот, симпатична животно десктоп телефон носителот, креативни цртан филм рамен канцеларија декорација десктоп носителот, компатибилен со сите 4-7 инчи широка мобилни телефони. [Симпатична и забава како играчка, но многу практични] Симпатична, мали и ефикасни!Уникатен зелена жаба дизајн!Интересен начин, тоа може да се користи како почетен телефон носителот, office phone држач, кујна носителот, мода и младешкиот чувство. [Соодветна висина и совршен агол] Соодветна висина и совршен агол на гледање.Тоа е многу погоден за гледање видео записи гледање на слики и играње игри дома. [Преносни не се лизга] Мека гума производи, површината е мека и мазна, која може да го заштитите вашиот уред од гребнатини и лизгање. , Големината е погоден и лесен за носење. [Компатибилност] Компатибилен со сите 4-8 инчи i Phone и Android телефони.Играат добро улогата во вашата кујна, канцеларија, ноќни маса, трпезариска маса, итн.Мобилен телефон носителот, симпатична животно десктоп телефон носителот, креативни цртан филм рамен канцеларија декорација десктоп носителот, компатибилен со сите 4-7 инчи широка мобилни phones Adjustable стојат симпатична животно десктоп мобилен телефон стојат креативни цртан филм застане.Опис на производот : Таа е симпатична, мали и ефикасни!уникатен дизајн!Интересен начин, тоа може да се користи како почетен телефон носителот, office phone држач, кујна носителот, мода и младешкиот чувство.Мека гума производи, површината е мека и мазна.Компатибилен со сите 4-8 инчи i Phone и Android телефони, може да игра многу добра улога во вашата кујна, канцеларија, ноќни маса, трпезариска маса, итн.Широк компатибилност.Отпорно на гребење и не се лизга.Соодветен агол на гледање.Деталите се одличен.Користете добра перспектива кога гледање филмови, играње игри, гледање фотографии, читање и пишување.Поставете го телефонот на трибината.Вие сеуште може да се види на видео удобно за време на јадење.Научат готвење преку видео наставата, готвење е многу удобен, не грижете се за добивање на вашиот телефон валкани.Производи вклучуваат : 1 X заградата.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа