.

.

PITAKA MagSafe Компатибилен Автомобил Телефон Планината за iPhone 13 Серија Магнетни Безжично Полнење во Автомобил за Носител со Ладење Вентилатор [MagEZ Автомобил Планината П

PITAKA MagSafe Компатибилен Автомобил Телефон Планината за iPhone 13 Серија Магнетни Безжично Полнење во Автомобил

DEN 1439.76
Достапност
Залиха

[Mag Safe Компатибилен] Целосно компатибилни со Mag EZ Случај 2, Нови Mag EZ Случај Ујп, и Mag Safe случаи за i Phone 13 Серија.Со силни магнети и иновативни ко-калапи техника , овој автомобил планината држи вашиот телефон безбедно и цврсто додека возите. [Брзо Полнење и Прегреат Заштита] Mag EZ Автомобил Планината Про нуди до 15 W брзо полнење (7.5 W за i Phone) со вграден систем за ладење вентилатор кој ги штити Mag EZ Автомобил Планината Про и на вашиот i Phone како што безжично полнење. [Изградена-во Безбедноста Сензори] автомобил полнач, исто така, вклучува сензори кои детектираат зголемување на температура, напон и струја за да ги заштитите вашите уреди за време на возењето. [Лесна Инсталација и Прилагодливи Агол] Прикачување на вшмукување чаша на вашиот цртичка за стабилност додека возите.Лесно да се отстрани и да прикачиш секогаш кога ви треба.Го прилагодите вашиот поглед од 360-степени за да го видите вашиот уред во апсолутна удобност. [Рационализација Дизајн] Mag EZ Автомобил Планината има елегантен и свеж дизајн кој вклучува стилски, кружни магнетни aramid влакна подлога што одговара било кој автомобил внатрешни работи.Пакет : автомобил планината*1, А-В полнење кабел*1 и прирачник за корисникот*1.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа