.

.

Cornhole Решенија Турнир Одделение Cornhole Set - Вклучува Две 4'x2' Регулатива Балтички Бреза Cornhole Одбори, 8 Сите Временски Cornhole Кеси, и за Носење

Cornhole Решенија Турнир Одделение Cornhole Set - Вклучува Две 4'x2' Регулатива Балтички Бреза Cornhole Одбори,

DEN 1089.60
Достапност
Залиха

Турнир Одделение – На Cornhole Одбори се изградени со користење на Премиум 3/4' Балтички Бреза Иверица за Блузи и Рамки.Одборите се Регулирање 4ft x 2ft Големина и се подготвени за Турнир Игра право надвор од Кутијата.Нема Собрание Задолжителни!Вграден-во Рачки на двете страни од Рамката направи вршење на одборот Лесно и Безболно!.Тони Додадени Карактеристики! – Нашиот Турнир Одбори доаѓаат со Заоблени Рабови на целиот пат низ Одбор, Изградена-во Рачки на двете страни од Рамката на одлуки спроведување на одборот Лесно и Безболно, и Две Поддршка Протези на задната страна на одборот кои ги спречуваат сите отскокнување!Сликите исто така, се Печатат Директно на Дрво, со користење на УВ Мастило за да се Спречи Исчезнува!На cornhole одбори се заштитени со две палта од Полиуретан на врвот и страните за Непречено и Заштитни Заврши. 8 Сите Временски Cornhole Кеси се Вклучени - на Cornhole Кеси се полни со Висок Квалитет Смола Пелети што значи нема потреба да се грижите мувла или глодари.Во кеси може да биде Лесно да се чисти со вода.На кеси тежат се Регулирање на телесната тежина помеѓу 15-16 унци и секогаш ќе одржување на иста тежина.Носење е Вклучена - Лесно да Транспорт на Cornhole Одбори Безбедно со вклучени Висок Квалитет за Носење направен од Тешки-должност Платно.Гарантира никогаш нема да ја раскинам!Сметководствената Случај е Изградена со Удобност во Умот; на Поместена Рамо, Рака ви овозможува да транспорт на кола со Леснотија.Сметководствената Случај Мерки : 48.5" x 24.5" x 9".Направен во САД! - Сите Cornhole Решенија Производи се со гордост се Направени во Тенеси!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа