.

.

GoSports Класичен Cornhole Set – Вклучува 8 Грав Торби, Патни Случај и Правила на Играта (Избор на стил)

GoSports Класичен Cornhole Set – Вклучува 8 Грав Торби, Патни Случај и Правила на Играта (Избор на стил)

DEN 1372.80
Достапност
Залиха

ПАТРИОТСКИ ЗАБАВА : Игра, сет вклучува 2 премиум водоотпорен 4 инчи x 2 инчи свитлива Cornhole одбори направена од цврст МДФ, 8 сите временски услови регулатива грав кеси, преносни за носење и правила.СЕЛСКИ АМЕРИКАНСКИ ДИЗАЈН : Гроздобер инспириран Cornhole одбори дизајниран да изгледа како repurposed штала дрвени штици кој Американското Знаме – ѕвезди и ленти дизајн е исто така добра за екранот кога не е во употреба.НАСТАНОТ ДЕН ОМИЛЕНИ : Часа на забава со пријателите и семејството во tailgates, празниците и викендите, cookouts, campsites, и повеќе.СИТЕ ВРЕМЕНСКИ услови ГРАВ ТОРБИ : Комплетен сет на 8 регулатива големина (6 инчи x 6 инчи) грав кеси (4 црвена + 4 сина).ПАТРИОТСКИ ЗАБАВА : Игра сет вклучува 2 премиум водоотпорен 4 x 2 свитлива cornhole одбори направена од цврст МДФ, 8 сите временски услови регулатива грав кеси, преносни за носење и правила.СЕЛСКИ АМЕРИКАНСКИ ДИЗАЈН : Гроздобер инспириран cornhole одбори дизајниран да изгледа како repurposed barnwood штици кој Американското Знаме – Ѕвезди и Ленти дизајн е исто така добра за екранот кога не е во употреба.НАСТАНОТ ДЕН ОМИЛЕНИ : Часа на забава со пријателите и семејството во tailgates, празниците и викендите, cookouts, campsites, и повеќе.СИТЕ ВРЕМЕНСКИ услови ГРАВ ТОРБИ : Комплетен сет на 8 регулатива големина (6 инчи x 6 инчи) грав кеси (4 црвена + 4 сина).ПАТРИОТСКИ ЗАБАВА : Игра сет вклучува 2 премиум водоотпорен 4 x 2 свитлива cornhole одбори направена од цврст МДФ, 8 сите временски услови регулатива грав кеси, преносни за носење и rules RUSTIC АМЕРИКАНСКИ ДИЗАЈН : Гроздобер инспириран cornhole одбори дизајниран да изгледа како repurposed barnwood штици кој Американското Знаме – Ѕвезди и Ленти дизајн е исто така добра за екранот кога не е во use EVENT ДЕН ОМИЛЕНИ : Часа на забава со пријателите и семејството во tailgates, празниците и викендите, cookouts, campsites, и more ALL-ВРЕМЕТО ГРАВ ТОРБИ : Комплетен сет на 8 регулатива големина (6 инчи x 6 инчи) грав кеси (4 црвена + 4 сина).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа