.

.

Висок Borosilicate Стакло Зачин Тегла Condiment Садови Леќата Кутија со Печат Влажна-доказ Капак и Леќата Лажица Мед и Сок, Масло Четка, Погоден за Чување Масло, Сол, Зачини, Ме

Висок Borosilicate Стакло Зачин Тегла Condiment Садови Леќата Кутија со Печат Влажна-доказ Капак и Леќата Лажица

DEN 671.76
Достапност
Залиха

Издржливи Материјали - Направен од Високо-одделение borosilicate стакло, висока температура отпорни, транспарентни за лесно препознавање на леќата!Премиум тешки стакло зачин шише тегли.Изберете Што Сакате - Сол shaker со лажица и капак, мед садови со мечка и капак, масло шише со четка и капак, три спецификации за вас за да изберете од.Секоја тегла во големина прибл. 6.5 см(W) x 13cm(H)/2.56?(W) x 5.12?(Ж), за јачина на звук/ капацитет прибл, 10.15 оз (300ml).Пријателски Дизајн - Со лажица и капакот се интегрирани, и лесно може да се донесе без отвор за лесно вадење на тој мирудии е потребно, совршено се избегне паѓање на лажица, мечка или четка.Нејзината рачка е многу удобно и тоа е многу лесен за употреба.Деликатна Дизајн - Секој condiment тегла доаѓа со течење-доказ силикони печат прстен на неговата капак, нуди безбедна херметички печат, спречување на истекување на течност, прашина и влага да ги задржите свежи зачини за подолго време.Постои етикета жлебот на капакот за да прикачите зачин етикетата треба.Забележи - На капакот ве молиме рака мие или избрише со влажна крпа; не се мијат во машина за миење садови.Стаклено шише може да се мијат во машина за миење садови.УСЛУГИ И ГАРАНЦИЈА : luobotouwang посветена да обезбеди на нашите клиенти висок квалитет на производот и професионални услуги на клиентите.Ако постои било каков проблем во врска со нашите производи или други прашања, ве молиме слободно да ни e-mail, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви обезбеди со задоволителни решенија.Ако ви се допаѓа нашите производи, добредојдени да Кликнете на "ДОДАДИ во КОШНИЧКА".Стилови Се Избрани Во Ќе : Масло шише : висока температура отпорни силиконска гума погоден за масло за складирање на течен да се smeared кога готвење е потребно.Мед садови : мед мешајќи бар погоден за мед чување лесно да се додаде мед на леб и пица.Сол shaker : универзална лажица погоден за држење сол, рамномерно се шири мирудии на храна.Печат Прстен Гума печат прстен, ја штити леќата од влага.Висока Температура Отпорни Стакло Трајни производи за долго време се користи, транспарентни за лесно препознавање на леќата.Спецификации : Боја : Црна Капацитет : 300ml/10.15 оз Покрие Материјал : ПП Смола Големина : 13*6.5 см/5.12*2.56 инчен Пакетот вклучува : 1 * Леќата Шише Забелешки : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. 2.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа