.

.

36Pcs Празен Плоштад Стакло SpiceJars/ шишиња 4oz со Shaker Капаци и Херметички Метал Капи, Зачини Сад Сет со Етикети Креда за Напредок и Силиконски Расклопна Инка Вклучени

36Pcs Празен Плоштад Стакло SpiceJars/ шишиња 4oz со Shaker Капаци и Херметички Метал Капи, Зачини Сад Сет со Етикети

DEN 599.76
Достапност
Залиха

Заврши Плоштадот Зачин Тегла Шишиња Сет : 36 Pcs чисто стакло зачин тегли 4 мл се подготвени за вашиот омилен зачини!Организирање на вашата кујна шкафови и зачин полици за користење на нашата плоштадот зачин контејнери со 120 етикети.Премиум Додатоци : Плоштадот зачин тегла 4 мл Вклучуваат 36 стакло зачин тегли ,36 Херметички Метал Капи, 36 Multifunction shaker капаци, 120 Круг Зачин Етикети кои можат да бидат напишани со бела пенкало (Креда Маркер е Вклучен), 1 креда создателот, 1 силикони расклопна инка да додавате зачини повеќе пригоден, 1 тест цевка четка за чистење на сите делови на сад.Добра кујна партнер : Сите 4 мл плоштадот стакло зачин тегли со Капаци може да се машина за миење Садови Безбедно бидејќи направен од Високо-квалитет Стакло Материјал.Овие зачин тегла колекции со модерен дизајн на квадратен облик и врвот се вклопи во било зачин багажник, кабинет, кутија за складирање, фиока или мени.Добра Големина : Големина погодни за складирање зачини,сол,бибер,билки,ароматични чај мешаници и материјали за печива DIY проекти.На капаци од стакло зачин шишиња се две страни флип блузи за тресење или фрлаат зачини.Добра Услуга : Нашиот Плоштад Зачин Контејнери се Строго се Тестираат.Од Квалитетот на Пакување, Ние сме Многу Внимателни.Ако Производот Ќе Примите Има Некои Недостатоци,ве Молиме Контактирајте со нас и Ние Ќе Ви Обезбедиме Со Враќање и Замена Услуги во Времето. 36 Pcs Празен 4 унца зачин тегли со Shaker Капаци и Херметички Метал Капи, Зачини Сад Сет со Етикети Креда за Напредок и Силиконски Расклопна Инка Вклучени 4 мл зачин контејнери вклучуваат : 36 стакло зачин jars36 Херметички Метал Caps36 Multifunction shaker lids120 Круг Зачин Labels1 силикони расклопна инка 1 креда maker1 тест цевка четка Зошто да го одберете нашата 4 мл зачин шишиња Модерен дизајн на квадратен облик и врвот се вклопи во било зачин рек Погодно за организирање на сите видови на зачини, добар помошник за кујна складирање машина за миење Садови Безбедно бидејќи направен од Високо-квалитет Стакло Материјал Големина погодни за складирање видови на зачини Добар по продажба на Заштита .

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа