.

.

STONEKAE 25 Парчиња Стакло Зачин Јар - Квадрат Стакло Контејнери Со Квадратни Празни Тегли 4oz, Херметички Капа, Chalkboard & Јасно Етикета, Shaker Вметнете Блузи и Широк Инка - Зав?

STONEKAE 25 Парчиња Стакло Зачин Јар - Квадрат Стакло Контејнери Со Квадратни Празни Тегли 4oz, Херметички Капа,

DEN 571.20
Достапност
Залиха

ЗАВРШИ ПЛОШТАДОТ ЗАЧИН ШИШИЊА SET " 25 јасно стаклени тегли се подготвени за вашиот омилен зачини! 25 стакло зачин тегли, исто Така, вклучени креди labels & reuseable креди,1 силикони инка (поедноставување на refilling задача).Секоја јасно стаклена тегла има 4oz.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ и КОМЕРЦИЈАЛНИ ОДДЕЛЕНИЕ СТАКЛО " Премиум тешки стакло зачин шише тегли.Стаклена тегла е машина за миење садови-безбедно.Исклучително безбедни, BPA и да доведе слободни.Празни стаклени шишиња Вклучува сребро метал капи за херметички печат и snap-на shaker капи.СТАКЛО ЗАЧИН ТЕГЛИ ЗА ФУНКЦИОНАЛНОСТА " Организирање на вашата фиока зачин багажник, кабинет или провизии, со единствен изглед.Плоштад тегли се совршен за чување во некоја фиока, бидејќи тие нема да се тркалаат околу.Организирајте ги вашите зачини и да уживате во дополнителен простор на вашиот контра или провизии каде просторот е секогаш премија.Секој комплет вклучува chalkboard етикети и создавање на свој сопствен зачин колекција.КОРИСНИ&ПОДАРОК", Овие мини јар имаат различни користи како партија услуги, занает или канцелариски материјали, декоративни проекти или домашен добрите.Секој сет е добро спакувани во атрактивна кутија совршен за давање на подарок. 100% ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ " Ние сме навистина се убедени со стакло зачин тегли сет кој ќе биде најдобар избор,посигурни и безбедно.Ние се обезбеди највисок квалитет на производи и најдобра услуга на клиентите.Ако не сте задоволни со стакло зачин тегли сет,контактирајте со нас во 30 дена за една кавга без целосна наплата.Се организира зачин фиока и да уживате во дополнителен простор на вашиот контра или провизии.Посебно корисно за мали кујни каде контра простор е премија.Направени од чисто стакло материјал кој е исклучително безбедни, BPA и да доведе слободни.На капаци и капи се херметички, што значи дека вашиот билки остане новак повеќе!Внатрешниот капаци ви овозможи да изберат или тресење или мерење со лажици.На дотур на специјално дизајнирани за спајс го прави полесно за да додадете нови зачини на вашиот зачин тегли.Нема потреба да се погоди на содржината на секоја тегла - корисна chalkboard labels лесно ќе ви овозможи да етикета секоја тегла.Едноставно кора и држи ги на секоја тегла, потоа користете вклучени креда маркер за означување тоа.Потоа уредно магацинот со нив рамо до рамо да се оптимизира просторот и ефикасноста. - 4 мл плоштадот чисто стакло зачин тегли*25. - Сребрен алуминиум метален капак капи*25. - Внатрешен shaker капаци*25. - Силиконски Инка*1. - празно зачин labels*1.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа