.

.

CoasterStone Абсорбента Камен Пијат Coasters, Палма, Асортиман, Неутрална Палета

CoasterStone Абсорбента Камен Пијат Coasters, Палма, Асортиман, Неутрална Палета

DEN 463.44
Достапност
Залиха

АБСОРБЕНТА КАМЕН Апсорбира кондензација или истури пијалоци без да се прави хаос Нема повеќе прстени на вашиот мебел или капки на вашите омилени пијалоци седи на вашиот маси или coasters Оваа функционална soapstone материјал помага да одржите вашиот дом чист.МЕБЕЛ ЗАШТИТА на ПЛУТА Плута поткрепени да се заштити вашиот мебел Овие камен coasters ќе не слајд или нула вашиот маси природна плута поддршка, исто така, му помага на увеселителен парк престој во местото на вашата маса ако е табела на налетувал.УВЕСЕЛИТЕЛЕН ПОСТАВИ Доаѓа со четири 4 ¼ инчен coasters Сите внимателно поставени во печатена кутија Корисни и убави подароци!Овие уникатни дизајни се сигурни да се биде нешто што тие не велат дека тие веќе имаат еден од донесувањето на овие идеален подарок.ИСКУСТВО Coaster Stone coasters се првите навистина абсорбента coasters имаме долгогодишно искуство и усовршување на нашиот дизајн На оригиналниот компанија е основана во 1921 година, а тогаш преименувана Coaster Stone во 1983 година. СЕМЕЈСТВО во СОПСТВЕНОСТ Ние сме семејство во сопственост и се посветени и талентиран тим на дизајнери во САД Секоја увеселителен парк е притиснато врз камен со рака користење на нашиот комерцијален печатење процес.Coaster Stone уметност е навистина апсорбирање!Ние се креаторите на првиот абсорбента Coasters Ние ги користиме убава коска обоени камен кој е поддржан од плута за да се спречи лизгање и оштетувања на мебел потоа внимателно спакуван во печатена кутија Нашиот единствен Coasters не се запечатени со секој слој да се осигура дека ќе го добиете најмногу абсорбента увеселителен парк 4 ¼ инчен дијаметар увеселителен парк одговара на повеќето пиење очила tumblers чаши, па дури и колби Coaster Stone нуди најголем избор на уметноста достапни на пазарот Со над 2 000 дизајни за да изберете од Coaster Stone може да ги задоволи сите стил или предност Coasters функција лиценцирани уметнички дела од уметници скоро 50 вклучувајќи Френк Лојд Рајт и Павле Брент Coaster Stone Coasters може лесно да се чисти Чистење инструкции се испечатени на секоја кутија на Coasters, па вие сте во можност да се задржи вашата coasters работи правилно и убава за многу години да дојде.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа