.

.

Аптека Производи Pyrex Цилиндар 250 mL (Item #32775)

Аптека Производи Pyrex Цилиндар 250 mL (Item 32775)

DEN 1620.00
Достапност
Залиха

Големина : 250 m L.Калибриран да се испорача.Дарежливи се прелива spout.Постојана бела глеѓ graduations.Го PYREX® Еден Метрички Скала ТД Дипломирал Цилиндри разноврсна цилиндри се прецизно калибрирани за лабораторија и медицински апликации.Тие имаат бела глеѓ graduations за точно мерење.Тие доаѓаат во различни големини и капацитети и функција дотур на врвот на 10 m L големина за лесно да ги фрлаат.25 m L или поголеми димензии понуда браник чувари за да се намали кршење.За нашата компанија : Основана во 1975 година Аптека Производи® е глобален лидер во потрошувачки wellness производи.Ние помогне за подобрување на здравјето и благосостојба на потрошувачите преку нашите мало производни линии и понатаму да ги поддржуваат со иновативни алатки за фармацевти и пациенти тие им служат.Нашиот производ иновации, решавање на проблеми и да работи за подобрување на здравје и здравствените исходи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа