.

.

.1875 3/16 Карбид Chucking Reamer

.1875 3/16 Карбид Chucking Reamer

DEN 421.44
Достапност
Залиха

Карбид. 3/16" Сечење Дијаметар. 2-3/4" Целокупната Должина.1875" 3/16" КАРБИД CHUCKING REAMER 2-3/4" Целокупната Length7/8" Flute Length Made во USADiameter Толеранција на Стандард и Децимални Reamers+.0002" - .0000"Дијаметар Толеранција на Dowel Pin Reamers - .0002" + .0000".

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа