.

.

Висок Степен на венчаница Везови Чипка со Мулти-Боја Чипка Applique / Rayon Applique Додатоци (Темно Зелена)

Висок Степен на венчаница Везови Чипка со Мулти-Боја Чипка Applique / Rayon Applique Додатоци (Темно Зелена)

DEN 359.76
Достапност
Залиха

Материјал : Rayon.Димензии : должина 59cm/23.2 инчен x ширина 29cm/11.4 инч.Пакетот вклучува : 1 Buc /пакет.Боја : ве Молиме погледнете на сликата.Се користи за венчаница/облека/деца носат/вечер фустан и други облека, декорација, различни облека декорација DIY додатоци додатоци.Боја : Темно зелена.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа