.

.

14 Парче Drillbrush Пакет - Беспомошна и Средни Вкочанетост Четки - Базен за Чистење - Дек Чистење со Четка - Вежба Прилог Четка - Drillbrush Влошки

14 Парче Drillbrush Пакет - Беспомошна и Средни Вкочанетост Четки - Базен за Чистење - Дек Чистење со Четка - Вежба

DEN 261.60
Достапност
Залиха

DRILLBRUSH SCRUBBERS Сина медиум наежвам чистење комплет вклучува Оригинална Drillbrush Моќ Scrubber четка, 4-инчен рамен четка, и 2-инчен детали четка.Исто така, вклучени се три различни чистење влошки за домаќинство чистење во вашата кујна и бања.DRILLBRUSH КОМПЛЕТ Беспомошна црвено наежвам отворено чистење комплет вклучува Оригинална Drillbrush Моќ Scrubber четка, 4 инчен рамен четка, и 2 инчен детали четка.Исто така, вклучени се три различни чистење влошки за домаќинство чистење во вашата кујна и бања.ВЕЖБА ПОДЛОГА ПРИЛОГ На бела подлога е мека и ќе се чисти стакло, огледала, и нежно полски површини.На црвена подлога е медиум и е совршена за чистење плочки, туш ѕидови, и на тротоарите.Сината чистење влошки се поцврста за чистење рерна полици, crusted bakeware, и садови и тави.ЧИСТЕЊЕ ВОЗАЧОТ На влошки да го прикачите на 3 инчен backer подлога со кука и јамка прилог систем.Сите три четки и чистење подлога возачот/backer функција солиден челик, од четврт-инчен, брз-промена шахти и ќе одговара на вежби И возачи.КУПИ СО ДОВЕРБА Сите Drillbrush Производи имаат 90 ден без прашања праша Гаранција за Парите назад.Ако не сте целосно задоволни со нашите производи ќе издадеме целосна наплата или брод надвор замена на барање на купувачот.Cordless Вежба НЕ се вклучени.Овој пакет содржи четки во нејзината црвена и средни вкочанетост сина.Заедно со тоа нашите влошки кои доаѓаат во многу мека бела, црвена умерена, сина и беспомошна.Ќе добиете 2inch рамен четка, 4inch рамен четка, и џамбо оригинални сите во сини и црвени бои.Како и добивањето на 6 влошки целосно и две кука и јамка backings да се користат со влошки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа