.

.

SetSail Кујна Четка за Чистење, 2 Пакет Десен Агол Јадење Чистење Четки за Чистење Шише со Четка Рачка за Мијалник, Кујна, Плочки Линии, Прозорец Јазот Чистење Бања Четк?

SetSail Кујна Четка за Чистење, 2 Пакет Десен Агол Јадење Чистење Четки за Чистење Шише со Четка Рачка за Мијалник,

DEN 206.16
Достапност
Залиха

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Со L-облик дизајн, оваа кујна, чистење со четка може да се чистат тесниот областите во кои се останати четка не може да се постигне.Таа е ефективен во чистење на работ агол и јазот на вашата кујна и бања.ЕФИКАСНА И ФУНКЦИОНАЛНА : На влакната од четка за чистење се здрвени и густа, кој може целосно да контакт со дното на шишиња и жлебот на мијалникот, го прават тоа полесно да се отстранат остатоците од храна и тврдоглави дамки.ШИРОК за ДА го КОРИСТИТЕ : сад чистење со четка е погоден за чистење, садови, чаши шише, термос шолја, фамилии и филтри, плочки, прозорец празнини, плочки линија и други инјекциска смеса и други тесниот простор.Тоа е подобро отколку други четки за домашна употреба.ЛЕСНО ЗА ЧУВАЊЕ : Оваа кујна чистење со четка е shinny и светлина, така што тоа е лесно за чување и висат да се исуши.Постои дупка на крајот.Тоа е погодно да висат во кујната или бањата.ПОДОБРО ГАРАНЦИЈА : Ако имате проблем со нашиот производ, стапите во контакт со нас за да се поправи или замени.Ние сме благодарни за можноста да научат од вашето искуство, и ние ќе го направи тоа подобро.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Со L-облик дизајн, оваа кујна, чистење со четка може да се чистат тесниот областите во кои се останати четка не може да се постигне.Таа е ефективен во чистење на работ агол и јазот на вашата кујна и бања.ШИРОК за ДА го КОРИСТИТЕ : кујната чистење со четка е погоден за чистење, садови, чаши шише, термос шолја, фамилии и филтри, плочки, прозорец празнини, плочки линија и други инјекциска смеса и други тесниот простор.Тоа е подобро отколку други четки за домашна употреба.УДОБНО КОСТЕЦ - Секој Set Sail чистење со четка беше ергономски дизајниран со криви форма се справи и заоблени работ, ви донесе големо олеснување кога прават чистење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа