.

.

Про Guard Миленичиња Чешлање Када Воздржаност Ласо со Snap - 30 Tether

Про Guard Миленичиња Чешлање Када Воздржаност Ласо со Snap - 30 Tether

DEN 1780.80
Достапност
Залиха

Нема Хаос Капење - Задржи вашето куче безбедно да се ограничени во када додека капење, што го прави полесно да се задржи вашата подови сува и вашиот pup удобно.Безбедно и Удобно - Pro Guard кабелот е кавгата доказ, се џвака доказ и исклучително тешки.Кабел за покривање нема да рипувате, се повлече или бришење вашето домашно милениче коса.Тешки Клип - Ласо воздржаност доаѓа со предвремените клип за прикачување на кабел за да eyebolts во кади или чешлање оружје.Совршен за врзување на вашиот pup без да предизвика било каква непријатност.Издржливи Кабел - Опфатени tether не апсорбира вода, нечистотија, или непријатна миризба и нема да кавгата или солза, освен, обезбедување на траен и чисти искуство.Рацете Слободни Задржува вашето куче се движат наоколу, за одржување на рацете да ви бидат слободни за да се мијат, исплакнете и повторете го до вашиот pooch е за сите чиста.Оваа када се воздржат кабел со тешки snap ќе го задржи вашето домашно милениче во када за капење или безбедна за чешлање.Едноставно прикачите тешки-должност snap-крајот на овој професионален квалитет ласо стил на врзување на eyebolt во када или на чешлање рака да им помогне на содржат хаос на капење и безбедна миленици за чешлање.Компоненти на алуминиум, месинг и од не ' рѓосувачки челик го прави овој када воздржаност најдобри во професионални чешлање индустрија!Достапни во 30 инчни лесни, и 34 инчен тешки тежина.ОВАА ТОЧКА НЕ ДОАЃА СО БИЛО ХАРДВЕР ЗА ДА ЈА ПРИКАЧИТЕ НА СТАНБЕНИ КАДИ.ОВА Е САМО ОГРАНИЧУВАЊЕ.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа