.

.

ZHAOXIAN Чекор 3 Скала, Лесни Виткање Чекор Столче со Анти-Лизга Широк Педалата Преносни Алуминиум Челик Чекор Столче за Дом и Кујна Простор за Заштеда на енергија, 330lbs ?

ZHAOXIAN Чекор 3 Скала, Лесни Виткање Чекор Столче со Анти-Лизга Широк Педалата Преносни Алуминиум Челик Чекор

DEN 1271.76
Достапност
Залиха

【Големина На Скала】 : Отворете : 31"H X 18"L X 27.1"W, Укината : 35.8"H X 18"L X 2.2"W, на Нето Тежина : 8.8 фунти, Максимално оптоварување : 330 кг.ZHAOXIAN Безбедност Виткање Чекор 3 Челик Скала е направен за вас!. 【Виткање Дизајн】 : Оваа скала може да се здипли во околу една третина, вие само може да се потпреме тоа против ѕид или агол кога е во мирување.Лесно виткање дизајн е корисен простор за заштеда на енергија лесен за складирање и транспорт. 【За безбедност и Стабилност】 : Скали имаат Анти-Лизга широк педали за да се осигура дека корисникот може да издржи удобно и stably додека работат.Цврсти и издржливи алуминиумска рамка не е лесно да омекне и да може да поддржува максимална носивост од 330 кг. 【Преносни & Простор за Заштеда на】 : Овој преклопен скала може да се отвори и задно лесно.Тоа здиплен само 1.6" D за чување и транспорт.Лесно да се носат за користење на внатрешен или надворешен. 【Широко се Користи】 : Ова 3 чекори челик скала го прави столче лесно да се искачи и да носи, па затоа е идеална опција во вашиот дом и кујна.Може да се примени во многу тешки задачи за својата практичност.Преносни и простор за заштеда на Виткање чекор изметот може да биде целосно собрани!Лесно да се отвори и да се свитка.Тоа огради 2 инчи за поедноставено чување и тренспорт.Сигурна и стабилна Чекор скала е направен од високо-квалитетна железна структура, силни и издржливи,лесни-лесно да се носат за повеќе работни места,усвојат не се лизга нозе дизајн за зголемување на стабилноста и безбедноста,заштита на подот.Декоративни скала Кога сум неактивен, тоа може да се користи како полица, чаша чај и книга, топло и слободното време, секогаш се придружени, насекаде. - Office алатки Мултифункционален чекор столче, мала тежина, зацврстување на товарот, лесен и брзо да се движат на средба со мноштво животни потреби.Продавницата каде било Само 2 инчи откако беше укината, тоа лесно може да се чуваат без преземањето на просторот.Тоа може да биде ставен во плакарот, под креветот, во аголот на ѕидот, итн.Дома essentials Модерна скали присутни насочуваат, дизајнот стилови, MASHART строго го контролира квалитетот на производството, се залага за концепт на светлината живот, и дава мода и индивидуалност на ладно материјали, изработка на скали присутни уникатна убавина.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа