.

.

Старбакс Ладна Чаша, Гранде 16 fl мл

Старбакс Ладна Чаша, Гранде 16 fl мл

DEN 475.20
Достапност
Залиха

Двапати Ѕид Изолирани за 16 мл ладна пијалок s двоен ѕид изградба помага да се задржи вашата iced чај или кафе, кул, и неговата обновливи билатерален слама е тешко да се изгуби.Наменет за ладни пијалоци само, машина за миење садови безбедно.Ова 16-fl мл Ладна Чаша исто така е достапен во 12 и 24-fl мл големини, куполата капак купи одделно.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа