.

.

Злато Safari Партија за Депонирање Чаши (12 Сет) Џунглата Роденден или Бебе Туш

Злато Safari Партија за Депонирање Чаши (12 Сет) Џунглата Роденден или Бебе Туш

DEN 478.80
Достапност
Залиха

Сет од 12 јасно мека пластика расположливиот 12oz чаши со винил decals.Вклучува пластична слама слот капаци и хартија цевчиња.Совршен за пијалоци или партија услуги.Го прослават вашиот посебна прилика со овие слатки злато safari животинско партија чаши!Вклучува збир на 12 Јасно Мека Пластика 12oz за Еднократна употреба Пластични Чаши за Пиење со рачно изработени Винил Decals, Јасно Пластика Слама Дупчиња Капаци, и Хартија Цевчиња.Рачно изработени во Орегон, САД.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа