.

.

Atthoma Домот Злато Rimmed Пластични Чаши 9oz Јасно Пластични Чаши Со RiM, Злато Расположливиот Чаши За Свадба, Коктел Пластични Чаши, Јасно Пластични Чаши За Партија,Свадба

Atthoma Домот Злато Rimmed Пластични Чаши 9oz Јасно Пластични Чаши Со RiM, Злато Расположливиот Чаши За Свадба,

DEN 575.76
Достапност
Залиха

Прекрасен Изглед 9oz Злато пластични чаши со rim обезбедување на вас со фенси, елегантен и елегантен drinkware треба да лесно се подигне шарм на секоја маса декорации што ги прави совршен избор за секојдневен, формални и корпоративни настани.Safe & Трајни високо-квалитетни тешко пластични чаши за лица се направени од тешки-должност и 100% храна-одделение тешко пластика за да ви овозможи со супериорна сила и издржливост.Не грижете се за нив ѓубрето над како хартиените чаши.BPA-free, здрава и обновливи за да се обезбеди безбедно за пиење искуство.Совршен 100 Пакет без разлика Дали сте држи семејство вечера или фрлање партии за секого, нашите пакување од 100 злато rimmed пиење партија чаши ќе остане со вас до крај.Тие се отпорни на пукнатини или кршејќи и лесно може да се исчистат на повторна употреба повторно.Совршен за Секоја Прилика Овие елегантен искра дизајн за еднократна употреба коктел очила ќе ви даде rimmed стакло како изгледа, ви дава убавината на сјајна стакло чаша без сметка на тоа.Совршено решение за дома партии , Угостители , партија, настан planners, прием, ресторани и Благодарност, Божиќ, ноќта на Вештерките.Тоа може да биде свадба пластични чаши, пластични коктел-чаши, пластични коктел-чаши и партија пластични чаши.По-Продажбата на Услугата Ние ги користиме силна пакување за да се осигура вашата пластични расположливиот чаши пристигне во своите најдобри.Ако имате било какви прашања по добивањето на пакетот, можете да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви даде најмногу задоволително решение во рок од 24 часа.Athoma 9 ОЗ Јасно за Еднократна употреба Пластични Чаши 100 Пак,Злато Rimmed.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа