.

.

Картмен Микрофибер Крпа за Чистење, Сите Намена за Чистење Крпи,14 x 14 Инчен, Пакување од 30, Бела

Картмен Микрофибер Крпа за Чистење, Сите Намена за Чистење Крпи,14 x 14 Инчен, Пакување од 30, Бела

DEN 383.76
Достапност
Залиха

Ултра мека, не-абразивни микрофибер крпи ќе не нула бои, палта или други површини.Чисти со или без хемиски средства за чистење, остава lint и редеа слободни резултати.Апсорбира осум пати своја тежина. 30pcs бела боја по пакет. 80% Полиестер, 20% Polyamide, 280 GSM.Секој Картмен микрофибер крпа за чистење е мал и лесен и може да се користи за различни чистење работни места.Совршен во гаража за чистење автомобили, камиони, бродови, и RVs како и во вашиот дом на Телевизори, контра блузи, и повеќе. 80% Полиестер, 20% Polyamide, 280 GSM.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа