.

.

feedal Дрво Тест Цевка Рек Лаборатории Премиум Дрвени Тест Цевка Рек Тест Цевка Носителот 6 Цевка Капацитет (0.82 (21mm)6 Дупки)

feedal Дрво Тест Цевка Рек Лаборатории Премиум Дрвени Тест Цевка Рек Тест Цевка Носителот 6 Цевка Капацитет (0.82

DEN 352.56
Достапност
Залиха

Мулти - цел да се користи како Тест Цевка Стојат, Лабораториски Носителот Пен Носителот, Жилет, Четка за заби.ОДЛИЧНО ЗА ТЕСТ ЦЕВКА : Прикажува вашите омилени хемија-инспириран снимен очила и е исто така одлична за одржување на вашиот омилен земјата зачини и зачин мешавини на дофат додека се готви. 6 Отвори Силна дрвени Тест Цевка Чаши Носителот Организатор Решетката за Лабораторија Изложба Бар API Тест Цевка.Направени од високо-квалитет Кинески ела, удобен и убава, заштедува простор и е погодно за colorimetric цевка поставеност.Одржување Капацитет - 6 Прецизност Издлабени Дупки.Полиран Висок Квалитет На Дрво.Големина : 23x5.5cm.Дупка Големина : (21mm).Боја Име : 25ml 6 Slots Дрво Тест Цевка Багажник, 6 Цевка Капацитет, 21mm Holes (1) Рек Стандард дрвени тест цевка рек Направени од beechwood.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа