.

.

Frey Научно - 581511 Не-Жица Autoclavable Полипропилен Тест Цевка Решетката за 30мм Цевка, 21 Добро

Frey Научно - 581511 Не-Жица Autoclavable Полипропилен Тест Цевка Решетката за 30мм Цевка, 21 Добро

DEN 253.44
Достапност
Залиха

Се продаваат како Секоја.Големо множество за малечки да се справат со различни вештини.Големина признавање, секвенционирање, и вештини за критичко размислување ќе биде подобрен.Види како вашето дете греди со гордост кога нивните магацинот е завршен.Направени од издржлив, безбеден материјали без остри рабови.Frey Научни 30 mm Autoclavable Тест Цевка Рек мерење 9-3/4 во x 4-1/8 во 2-3 x/4 во карактеристики 21 велс со 3 x 7 редови и редови се нумерирани како и lettered цевка за идентификација.Решетката е моделирана на autoclavable полипропилен и има крај плочи за етикетирање.Прифатлива решетката е простор на енергија за индивидуален студент употреба или еден апликации и има 3-ниво дизајн за да се овозможи лесно вметнување и отстранување на цевки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа