.

【Мека и glutinoи нежна на допир】 Дами со чувствителни мускулите, исто така може да ги користат со доверба,

Залиха

Материјал : вештачки влакна.Големина : Тоа е за 14.2 cm долга и има четка главата должина од околу 2.1 cm.Погоде

Залиха

Производот Категорија : Козметички Четки.Број на четка групи : 10 Четка материјал : брановидни најлон.Чет

Залиха

Производот Категорија : Козметички Четки.Број на четка групи : 10 Четка Материјал : Вештачки Влакна.Четка

Залиха

Производот Категорија : Козметички Сет Четка.Број на четка групи : 10 Четка Материјали : Најлон.Четка рачк

Залиха

8 Парчиња Основните Голема Кабуки Шминка Четки.Мека и свиленкаста на допир, четки се густи и во облик на

Залиха

Професионална Шминка Четка во Собата За Про Или Почетници:10 прецизност четки, Совршена шминка четка за

Залиха

【ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА ЧЕТКА ПОСТАВИТЕ】Овој сет има голема вредност и голем капацитет.Вклучувајќи 5 Ко

Залиха

5 Парчиња Основните Голема Кабуки Шминка Четки и 6 Парчиња прецизни шминка четки (Случај Исклучени).Мека

Залиха

Совршен организатор торба за професионална шминка уметници, фризери или сликари.Голем капацитет со пов

Залиха

15 КОМПЈУТЕРИ ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА ЧЕТКА во СОБАТА : Шминка четки ги содржи сите податоци потребни за пр

Залиха

ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА ЧЕТКИ ПОСТАВИТЕ:ништо повеќе, ништо помалку.За комплетна шминка, 11 четки се довол

Залиха

Убаво комбинација : нашата пакет содржи 20 парчиња четки и 12 парчиња 50 ml стиропор фармацевт шишиња, тоа е

Залиха

[Заврши Шминка Четка Поставите]Овие суштински шминка четки се погодни за козметика, како што течности, п

Залиха

Популарната дијамант кристал четка рачка, различни визуелни и тактилни, лесен за употреба.На влакната с

Залиха

【Професионална продукција тим】:шминка четки се рачно изработени од страна на професионална шминка у

Залиха

Docolor професионална шминка четки сет нуди квалитет и познат бренд, со прифатлива цена,што гарантира веге

Залиха

Пакет се вклучени : 1 x Шминка Четка во Собата.Висок квалитет на влакно влакната.Тоа може да биде јасно се

Залиха

Мини големина, удобна рачка, преносни за патување.Дизајниран за рамномерен и стабилен примена на око ла

Залиха

Во оваа цел ќе добиете 5pcs на силиконски лицето маска четка во 5 различни бои и 1 силикон чистење лице за ч

Залиха

КОМПЛЕТЕН СЕТ ОД СУШТИНСКО ЗНАЧЕЊЕ ШМИНКА ЧЕТКИ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА ИЛИ ДОМАШНА УПОТРЕБА.Соврше

Залиха

ЗОШТО ВИ е ПОТРЕБНА ОВАА : Овие две четки се создаде нејасна целосна покриеност заврши– не филтер е потр

Залиха

★Со модерен и атрактивен коса, тие ќе не е лесно да се процени вашата кожа и лесно да се држиме прав ★Нап

Залиха

Професионална шминка четка во собата,Погоден за Професионална употреба или Домашна употреба.Лесно да с

Залиха

ВИСОК КВАЛИТЕТ Сочинуваат Четки рачно изработени четки е направен од високо квалитетен материјал кој

Залиха

Убавината Tools.Шминка Алатка.Шминка Чисти Tools.Шминка Резерви.Шминка Четка 100% Висок квалитет и добра Service1..

Залиха

Предмет Тип : Шминка Четка.Количина : 1pcs.Димензии : Должина : 180mm.Рачка Материјал : Дрво.Четка Материјал : К

Залиха

Се справи со Боја : 1pc 02 Четка Материјал : Синтетички Влакна.Количина : 1 PCS.Големина : Шминка Четка во собат

Залиха

Се справи со Боја : ЦРНА.Четка Материјали : Најлон.Се Користи Со : Сенката За Очи.Големина на : 13.5*0.7*0.7 cm.Кол

Залиха

Број на Парчиња : Комбо.Четка Материјал : Коза Коса.Количина : 7pcs.Се користи Со : Множества коса должина 19

Залиха

Се Справи Со Боја : Розова.Предмет Тип : Шминка Четка.Материјал : Други.Количина : 1pc.Големина На : Целосна

Залиха

Предмет Тип : Шминка Четка.Количина : 1pcs.Големина На : Целосна Големина.Четка Материјал : Синтетички Влак

Залиха

Погодно за вас се земе и се користи.Косата е мазна и нежна, со одлична еластичност и одличен допир.Лесно

Залиха

Пластична рачка+најлон коса.Увезени ❤❤ Доаѓа со 1pcs четки,која ги вклучува сите основи треба за секојдн

Залиха

✿【Големина】 : 13cm 7 x шминка Четка ✿【 Материјал】 : шминка четка поставите шминка четки комплет козметич

Залиха

✿【Големина】 : 7pcs Шминка Четка во Собата ✿【 Материјал】 : Волна, Влакна ;шминка четка поставите шминка ч

Залиха

✿【Големина】 : 13cm 7 x шминка Четка ✿【 Материјал】 : шминка четка поставите шминка четки комплет козметич

Залиха

✿【Големина】 : 1*Шминка Четка ✿【 Материјал】 : Hanle материјал : Пластични,кој се Користи со : Bluser,Четка Мат

Залиха

Боја : 5 бои за да одберете.Четка за коса материјал : Синтетички Влакна.Рачка Материјал : Дрво Се Справи.Се

Залиха

Функција : Поинаква форма четка, што се користи во основа, сенки, eyehole, веѓите, eyeliner, усна лицето дел напра

Залиха

Материјал : хемиски cilia / алуминиумска цевка / дрвена рачка.Опис : Четири бои, 8 различни форми на четка г

Залиха

Се што ви треба за природен изглед на лицето и на очите шминка апликација е тука.Дали сенката за очи, веѓ

Залиха

Материјал : дрвена рачка, алуминиум цевка, синтетички волна.Големина на четката : 14cm / 5.52*инчен, Железната

Залиха