.

Пакување : 20 листови / set мермер злато лист помине фолија трансфер налепници, шарени бои, модерен и убави

Залиха

【Количество】 : 8 Листови висококвалитетни ретро црни и бели нокти налепници и големината на секој лист

Залиха

Количина : ќе добиете 4 Sheet модерен и кул пламен нокти налепници, секоја е различна боја, која може да се с

Залиха

[ Не е Лажна, Вистинска Гел ] ohora е нокти лента е сосема нов тип на ноктите кој е направен од вистински гел

Залиха

НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ на ЛАК на НОКТИТЕ ЛЕНТИ Jamberry помине лак ленти се на лесен и забавен начин да се прават

Залиха

QOS Помине Налепница Кралицата На Лопати Помине Налепница Лесно се применуваат.Hotwife Помине Уметност Stenci

Залиха

На 2021 моден тренд дизајн, мултибоја и класични модели, направи да изгледа прекрасно на сите времиња (пос

Залиха

Details Материјал : смола; Должина : околу 3 мм 5 mm; Количина : 10000 парчиња помине парчиња;.Нов и висок квалитет

Залиха

✔️СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН : ZINIPIN Врвот гел ноктите имаат повеќе од 400 различни дизајни, така што можете да изб

Залиха

Вредност Пакување:16 листови француски стил помине уметност налепница за на доградба на акрилни нокти,

Залиха

ПАКЕТ СОДРЖИНА 10 ролни миксголемина бел цвет помине уметност трансфер фолија налепници сет ...

Залиха

Пакет : ќе добиете 6 лист 5 D исклучителна врежана резба налепница во еден пакет.Секоја хартија големина е

Залиха

Пакет се Вклучени : 8 Листови 3 D пеперутка помине уметност налепници и детални упатството, секоја хартиј

Залиха

★РАЗЛИЧНИ МОДЕЛИ★ Снегулка, елени, снешко, цвет, подароци, Божиќ модели помине уметност фолија налепни

Залиха

Може да трае долго време без пилинг исклучите вашите нокти, уживајте во шармантна тие донесе на вашите н

Залиха

Валентин Нокти Налепници : 9 листови шарени Вљубените Тема нокти налепници, разни модели како што се срц

Залиха

Фолија налепница, ќе дава shinning ласерски ефект и вашите нокти ќе биде попривлечна.Креативни избори да де

Залиха

Количина ќе добиете 5 листови 5 D Тебе Олеснување Бела самолепливи Змија шеми за нокти налепници, што е д

Залиха

12 Лист ( 120 Decals).Може да се користи на природни, лажни, гел, акрил или стап на ноктите!.Waterslide Decals.Ќе добиете

Залиха

Пакет : ќе добиете 10 тркалаат помине фолија трансфер налепница со инструкции во една кутија.Неограничен

Залиха

Самолепливи, без лепак е потребно, чисти и погодни за употреба.Ноктите decals се изработени од еколошки мат

Залиха

6 инчи Должина на пинцети : прибл.Убави модели : нашата 3 D нокти налепници се дизајнирани со различни моде

Залиха

❄️[Божиќ Нокти Налепници] ќе добиете 8 Божиќ ласерски налепници, вклучувајќи разни класичен Божиќ стил

Залиха

30 Листови Сјајот 3 D Нокти Налепници, совршено погодна за нокти или ноктите совет, се Вклопат за повеќето

Залиха

Safe : Овие Нокти decals се изработени од еколошки материјали, нетоксични, не ограничувајќи се на било ноктит

Залиха

*Имајте на ум : не задниот дел на лак за да се избегне масло на кожата Имајте на ум : не се однесуваат на мр

Залиха

Пакет 30 листови пеперутка помине уметност decals во собата.Секој мери 2.48 x 2.12 инчи прибл.Прилично помине ди

Залиха

【Количество】 : ќе добиете 12 листови леопард печати вода трансфер помине decals,големината на секој лист е

Залиха

Лесно да се применуваат : Овие се 2021 најновите дизајн за нокти полски ленти дека може да се носат.Тие се г

Залиха

[Нокти Налепници Пакет] : ќе добиете 5 листови апстракт линија уметност нокти налепници.Секој листови им

Залиха

【Количество】 ќе добиете 60 Листови Помине Уметност Фолија Трансфер Постави Налепница, која може да ви п

Залиха

Исклучителен Дизајн – Божиќ,ветер, дрва дизајн, да имате уникатен ноктите.Совршен Пакет 6 листови помин

Залиха

ПОВЕЌЕ УНИКАТНИ ДИЗАЈНИ Нашите ноќта на Вештерките помине уметност налепници се совршен за ноќта на Ве

Залиха

【На ЗДРАВЈЕТО и БЕЗБЕДНОСТА на】 Оваа нокти налепници се изработени од нетоксични материјали, нетоксич

Залиха

[Известување : откако ќе се отвори / скршен печат на item / кутија или се користи производот, што не можат да

Залиха

Новина Дизајн : ласерски помине налепница е дизајниран во различни Божиќ стил модели, Дедо Мраз, снегулк

Залиха

【Пакет】Таму се 30 компјутери симпатична lollipop стилови бонбони шарм ,90 компјутери срцето мека керамика п

Залиха

СУПЕР VALUE PACKОва пакет доаѓа со i Method ноќта на Вештерките помине налепница и се Соочуваат со Накит.СЈАЈ СВ

Залиха

Што ќе се добие : 100+ различни Божиќ модели,Постојат многу модели за да го изберете од тоа.Вклучува : Божиќ

Залиха

Прикован! : ги сакаме, нокти налепници само онолку колку што ви значи ние им даде еднорог рене : ) секој ко

Залиха

????Ноќта на вештерките Дизајн : ноќ на Вештерките Фолија Трансфер Налепници имаат различни модели како ш

Залиха

КОЛИЧИНА : ќе добиете 8 листови француски стил помине уметност налепница за на доградба на акрилни нокти

Залиха

Пакет за : Вкупно 10 компјутери мешани цвеќиња помине уметност фолија трансфер налепници сет, пакетот до

Залиха