.

Пакување : 20 листови / set мермер злато лист помине фолија трансфер налепници, шарени бои, модерен и убави

Оценка на посетителот:
Залиха

【Количество】 : 8 Листови висококвалитетни ретро црни и бели нокти налепници и големината на секој лист

Оценка на посетителот:
Залиха

Количина : ќе добиете 4 Sheet модерен и кул пламен нокти налепници, секоја е различна боја, која може да се с

Оценка на посетителот:
Залиха

[ Не е Лажна, Вистинска Гел ] ohora е нокти лента е сосема нов тип на ноктите кој е направен од вистински гел

Оценка на посетителот:
Залиха

НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ на ЛАК на НОКТИТЕ ЛЕНТИ Jamberry помине лак ленти се на лесен и забавен начин да се прават

Оценка на посетителот:
Залиха

QOS Помине Налепница Кралицата На Лопати Помине Налепница Лесно се применуваат.Hotwife Помине Уметност Stenci

Оценка на посетителот:
Залиха

На 2021 моден тренд дизајн, мултибоја и класични модели, направи да изгледа прекрасно на сите времиња (пос

Оценка на посетителот:
Залиха

Details Материјал : смола; Должина : околу 3 мм 5 mm; Количина : 10000 парчиња помине парчиња;.Нов и висок квалитет

Оценка на посетителот:
Залиха

✔️СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН : ZINIPIN Врвот гел ноктите имаат повеќе од 400 различни дизајни, така што можете да изб

Оценка на посетителот:
Залиха

Вредност Пакување:16 листови француски стил помине уметност налепница за на доградба на акрилни нокти,

Оценка на посетителот:
Залиха

ПАКЕТ СОДРЖИНА 10 ролни миксголемина бел цвет помине уметност трансфер фолија налепници сет 1.57 inchs39.4 inch

Оценка на посетителот:
Залиха

Пакет : ќе добиете 6 лист 5 D исклучителна врежана резба налепница во еден пакет.Секоја хартија големина е

Оценка на посетителот:
Залиха

Пакет се Вклучени : 8 Листови 3 D пеперутка помине уметност налепници и детални упатството, секоја хартиј

Оценка на посетителот:
Залиха

★РАЗЛИЧНИ МОДЕЛИ★ Снегулка, елени, снешко, цвет, подароци, Божиќ модели помине уметност фолија налепни

Оценка на посетителот:
Залиха

Може да трае долго време без пилинг исклучите вашите нокти, уживајте во шармантна тие донесе на вашите н

Оценка на посетителот:
Залиха

Валентин Нокти Налепници : 9 листови шарени Вљубените Тема нокти налепници, разни модели како што се срц

Оценка на посетителот:
Залиха

Фолија налепница, ќе дава shinning ласерски ефект и вашите нокти ќе биде попривлечна.Креативни избори да де

Оценка на посетителот:
Залиха

Количина ќе добиете 5 листови 5 D Тебе Олеснување Бела самолепливи Змија шеми за нокти налепници, што е д

Оценка на посетителот:
Залиха

12 Лист ( 120 Decals).Може да се користи на природни, лажни, гел, акрил или стап на ноктите!.Waterslide Decals.Ќе добиете

Оценка на посетителот:
Залиха