.

★Големина:14.5x14.5x8cm ★Ручек кутија : Направен од дебела храна одделение PP, BPA Free, Еднократно, не е лесно да

Залиха

*Автомобил и семејство со двојна употреба, користење на нашите преносни бенто поле, ќе можат да уживаат

Залиха

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓос

Залиха

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓос

Залиха

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓос

Залиха

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓос

Залиха

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓос

Залиха

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓос

Залиха

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓос

Залиха

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓос

Залиха

Модерен Дизајн : Печатат со различни модели симпатична, смешни, girly, кул, гроздобер модели, многу избори

Залиха

На tote ручек торба со мек зафат се справи, лесно да се носат и погоден за секојдневна употреба.Мвр : Помест

Залиха

{Високо квалитетен материјал}ручек кутија е направен на 304 нерѓосувачки челик + PP5 пластика.Нерѓосувачки

Залиха

4 во, опремени со мазна и цврста патент, се доволно големи за да се спакуваат храна контејнер, овошје, гри

Залиха

Модерен Дизајн : Печатат со различни модели симпатична, смешни, girly, кул, гроздобер модели, многу избори

Залиха

{Високо квалитетен материјал}ручек кутија е направен на 304 нерѓосувачки челик + PP5 пластика.Нерѓосувачки

Залиха

Модерен Дизајн : Печатат со различни модели симпатична, смешни, girly, кул, гроздобер модели, многу избори

Залиха

✅Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик; Боја : Сребро .Направени од високо Квалитетен не ' рѓосувачки челик...

Залиха

Нерѓосувачки челик лагер : 304 од не ' рѓосувачки челик лагер, здрави и безбедни, дури и греење, безбедно по

Залиха

Воздух‑порозни запечатување вентил може да се елиминира воздухот, така што храната во кутија е подобро

Залиха

Под Оклоп соработува со Термос да се создаде премиум ручек кутии дека се задржи вашата храна новак, подо

Залиха

55% Полиестер 230 twill; 17% ПВЦ; 12% Полиестер 210 D; 10% 0.15 mm алуминиум; 5% 8мм ЈП пена; 1% цинк легура.Увезени.Доаѓа со с

Залиха

Димензии : Ширина 17x длабочина 10.6 x висина 6cm.Материјал Материјал : Капак = КАКО смола, телопартиција = поли

Залиха

✿ ВИТКАЊЕ СПРАВИ Сокриени двојно‑криви се справи на бенто кутија возрасни ручек кутија е мали и прено

Залиха

$★БЕНТО ГОЛЕМИНА : 6.50 X 4.53 X 1.81 инчи .Нерѓосувачки челик бенто кутија капаци и dividers не се вкупно вдп , тие

Залиха

Три Слоеви : Овој пластовидно ручек кутија усвојува три слоеви дизајн, обезбедување поголем капацитет и

Залиха

За сите видови на луѓе : електронски ручек кутија, што се користи за складирање на храна и греење.Можете

Залиха

За сите видови на луѓе : електронски ручек кутија, што се користи за складирање на храна и греење.Можете

Залиха

БЕЗБЕДНОСТ И ЗДРАВЈЕ : Во внатрешноста на 3пати ручек кутија е направен од висококвалитетна хранаодделе

Залиха

Истекување Доказ : поклопецот на овој пластовидно ручек кутија поседува запечатување која обезбедува о

Залиха

Исклучителна детали : удобен и сигурен, да го носат, слоевит и запечатени, ефикасна топлинска изолација,

Залиха

За сите видови на луѓе : електронски ручек кутија, што се користи за складирање на храна и греење.Можете

Залиха

★Хранаодделение PP сад, здрава, нетоксични и без мирис ★Задебелена дното, трајни и подобро да се заштити

Залиха

На ручек кутија е не се лизга, давање на удобно и еколошки хранаодделение од нерѓосувачки челик за здрав

Залиха

Вистински лиценцирани производи направени од страна на Skater Ко.Големина : 6.25" x 8.5"x 4.75".Надвор материјал : п

Залиха

ИЗДРЖЛИВИ : квалитетот на изработка овозможува здрав пакување на сендвичи, обвива, колачиња и други takeout

Залиха

СОВРШЕНО ГОЛЕМИНА LUNCHBOX ЗА ДЕЦА.Голем главната преграда лесно да се има бенто кутија и закуски со изолир

Залиха

Не Ткаенина.Увезени.BPA Free Compact design3 храна контејнери за топла или ладна ручек storage Vacuumизолирани од не ' рѓо

Залиха

❤ТЕЧЕЊЕДОКАЗ : течење доказ силикони на покрие со цел да се спречи протекување, која е пренослив и лесно

Залиха

БОИТЕ ВАРИРААТ : ќе добиете случајно избрана боја со оваа цел 2ПАКЕТ : Цел вклучува 2 саати кутии вкупно.,

Залиха

Сокриени двојно‑криви се справи со се мали и преносливо, погоден за дома, работа, патување, и училиште.Н

Залиха

Мвр : Поместена Со Бисер Памук можат подобро да се задржи на храната Студена / Топло / Свежо.Користете Го

Залиха

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Ова Ручек Торба Е Лесен И Стилски, Лесен За Носење, Опремени Со Трајни Мазна Патент, Кој

Залиха