.

★Големина:14.5x14.5x8cm ★Ручек кутија : Направен од дебела храна одделение PP, BPA Free, Еднократно, не е лесно да

Оценка на посетителот:
Залиха

*Автомобил и семејство со двојна употреба, користење на нашите преносни бенто поле, ќе можат да уживаат

Оценка на посетителот:
Залиха

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓос

Оценка на посетителот:
Залиха

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓос

Оценка на посетителот:
Залиха

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓос

Оценка на посетителот:
Залиха

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓос

Оценка на посетителот:
Залиха

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓос

Оценка на посетителот:
Залиха

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓос

Оценка на посетителот:
Залиха

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓос

Оценка на посетителот:
Залиха

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓос

Оценка на посетителот:
Залиха

Модерен Дизајн : Печатат со различни модели симпатична, смешни, girly, кул, гроздобер модели, многу избори

Оценка на посетителот:
Залиха

На tote ручек торба со мек зафат се справи, лесно да се носат и погоден за секојдневна употреба.Мвр : Помест

Оценка на посетителот:
Залиха

{Високо квалитетен материјал}ручек кутија е направен на 304 нерѓосувачки челик + PP5 пластика.Нерѓосувачки

Оценка на посетителот:
Залиха

4 во, опремени со мазна и цврста патент, се доволно големи за да се спакуваат храна контејнер, овошје, гри

Оценка на посетителот:
Залиха

Модерен Дизајн : Печатат со различни модели симпатична, смешни, girly, кул, гроздобер модели, многу избори

Оценка на посетителот:
Залиха

{Високо квалитетен материјал}ручек кутија е направен на 304 нерѓосувачки челик + PP5 пластика.Нерѓосувачки

Оценка на посетителот:
Залиха

Модерен Дизајн : Печатат со различни модели симпатична, смешни, girly, кул, гроздобер модели, многу избори

Оценка на посетителот:
Залиха

✅Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик; Боја : Сребро .Направени од високо Квалитетен не ' рѓосувачки челик...

Оценка на посетителот:
Залиха

Нерѓосувачки челик лагер : 304 од не ' рѓосувачки челик лагер, здрави и безбедни, дури и греење, безбедно по

Оценка на посетителот:
Залиха

Воздух‑порозни запечатување вентил може да се елиминира воздухот, така што храната во кутија е подобро

Оценка на посетителот: