.

Челик често се користи во апликации каде сила е примарен.Цинк позлата отпорен на корозија и има рефлект

Оценка на посетителот:
Залиха

Филипс Рамна Глава на Машина Завртки функција countersunk head за конечен апликацијата каде што fastener работи ра

Оценка на посетителот:
Залиха

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања

Оценка на посетителот:
Залиха

Волумен Цена Крши Достапни.Контакт Aspen Сврзувачки Елементи 440 X 11 / 2 Пан Главата; Филипс Диск.Челик Жолта

Оценка на посетителот:
Залиха

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Филипс Рамна Глава На Машина Со Завртки.Ве молиме проверете нашата продавниц

Оценка на посетителот:
Залиха

Станот Филипс Undercut.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Цинк Поз

Оценка на посетителот:
Залиха

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Филипс Рамна Глава На Машина Со Завртки.Ве молиме проверете нашата продавниц

Оценка на посетителот:
Залиха

Станот Филипс Undercut.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Црна Окс

Оценка на посетителот:
Залиха

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Филипс Пан Глава На Машина Со Завртки.Ве молиме проверете нашата продавница з

Оценка на посетителот:
Залиха

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Филипс Рамна Глава На Машина Со Завртки.Ве молиме проверете нашата продавниц

Оценка на посетителот:
Залиха

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Филипс Рамна Глава На Машина Со Завртки.Ве молиме проверете нашата продавниц

Оценка на посетителот:
Залиха

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Филипс Пан Глава На Машина Со Завртки.Ве молиме проверете нашата продавница з

Оценка на посетителот:
Залиха

Serrated Хексадецимален За Миење.Случај Појачани Прирабница И Завртки.Површинска Цврстина : Rockwell C 40 мин...

Оценка на посетителот:
Залиха

#632 X 2 Машина Завртки.Станот Countersunk Head.Хексадецимален Штекер Pin Диск 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (188).Подесув

Оценка на посетителот:
Залиха

1 / 420 X 5 / 8 Машина Завртки.Пан Главата.Drilled Spanner Диск 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (188).Подесувате Отпорни / Securit

Оценка на посетителот:
Залиха

Пан Шест Лобус.Машина Завртка.Целосно Навој 188 Нерѓосувачки Челик.Права месо тело fastener со надворешни те

Оценка на посетителот:
Залиха

Хексадецимален Unslotted.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 димензии.Целосно Навој 188 Нерѓосувачки Челик.

Оценка на посетителот:
Залиха

Земја На Потекло : Малезија.Број на модел : FSCM412 JISSZ.Објектот Пакет Димензија : 4.599999995308" L x 3.599999996328" W x 0.59999999

Оценка на посетителот:
Залиха

Машина завртки се дизајнирани за апликации со предприслушувани дупка или споени кон навој орев.А2 нерѓо

Оценка на посетителот:
Залиха

Изработени од Нерѓосувачки Челик,силен ритам,добра стабилност.Материјал : 304 (А270) не ' рѓосувачки челик.Г

Оценка на посетителот:
Залиха