.

Челик често се користи во апликации каде сила е примарен.Цинк позлата отпорен на корозија и има рефлект

Залиха

Филипс Рамна Глава на Машина Завртки функција countersunk head за конечен апликацијата каде што fastener работи ра

Залиха

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања

Залиха

Волумен Цена Крши Достапни.Контакт Aspen Сврзувачки Елементи 440 X 11 / 2 Пан Главата; Филипс Диск.Челик Жолта

Залиха

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Филипс Рамна Глава На Машина Со Завртки.Ве молиме проверете нашата продавниц

Залиха

Станот Филипс Undercut.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Цинк Поз

Залиха

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Филипс Рамна Глава На Машина Со Завртки.Ве молиме проверете нашата продавниц

Залиха

Станот Филипс Undercut.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Црна Окс

Залиха

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Филипс Пан Глава На Машина Со Завртки.Ве молиме проверете нашата продавница з

Залиха

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Филипс Рамна Глава На Машина Со Завртки.Ве молиме проверете нашата продавниц

Залиха

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Филипс Рамна Глава На Машина Со Завртки.Ве молиме проверете нашата продавниц

Залиха

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Филипс Пан Глава На Машина Со Завртки.Ве молиме проверете нашата продавница з

Залиха

Serrated Хексадецимален За Миење.Случај Појачани Прирабница И Завртки.Површинска Цврстина : Rockwell C 40 мин...

Залиха

#632 X 2 Машина Завртки.Станот Countersunk Head.Хексадецимален Штекер Pin Диск 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (188).Подесув

Залиха

1 / 420 X 5 / 8 Машина Завртки.Пан Главата.Drilled Spanner Диск 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (188).Подесувате Отпорни / Securit

Залиха

Пан Шест Лобус.Машина Завртка.Целосно Навој 188 Нерѓосувачки Челик.Права месо тело fastener со надворешни те

Залиха

Хексадецимален Unslotted.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 димензии.Целосно Навој 188 Нерѓосувачки Челик.

Залиха

Земја На Потекло : Малезија.Број на модел : FSCM412 JISSZ.Објектот Пакет Димензија : 4.599999995308" L x 3.599999996328" W x 0.59999999

Залиха

Машина завртки се дизајнирани за апликации со предприслушувани дупка или споени кон навој орев.А2 нерѓо

Залиха

Изработени од Нерѓосувачки Челик,силен ритам,добра стабилност.Материјал : 304 (А270) не ' рѓосувачки челик.Г

Залиха

Количеството на кутија : 500 EГрб Заврши 2 Делови и 2 Водичи се Вклучени 500 за кофа.Опис на производот Симпсо

Залиха

【Висок Квалитет, од Нерѓосувачки】Овие Пан Главата Завртки се направени од 188 (304) не ' Рѓосувачки Челик к

Залиха

Climatek слој.Користи Т10 GRK битови за Број8 RT Трим завртки.Самоприслушување.Сите трим апликации.Мали трим гл

Залиха

110 V, 120 W Удвојување на Машина.Долго чак, мулти функција челик тела, може да ја копирате на сите видови на

Залиха

PDO тема Моно Завртка тип / Остри 40pcs (Вкупно 4 EA на Сребро пакети, 10pcs / Сребрена пакет).Sterilized од страна на E O

Залиха

Вграденво миење главата.Climatek обложени и најтврдокорните челик.НАЛОЗИТЕ извештај ESR2442 Користи GRK малку Т

Залиха

Стандард : GB / T818, Материјал : 304А2 Нерѓосувачки Челик.Тип : Тркалезна Глава Филипс Завртки.Површински Трет

Залиха

188 нерѓосувачки челик обезбедува добра отпорност на корозија и сила.Дупчиња диск има линеарна слот за у

Залиха

#1032*7 / 8"Пан Глава на Машина Завртки, 100 PK 188 (304 Храна Одделение) Не ' Рѓосувачки Челик 32 конци по инч, паричн

Залиха

Глава Тип : Pan head филипс.Дијаметар & Должина : #10 X 5 / 8 инчи.Се користи за да се закачите на лим со други тено

Залиха

Количина : 25 1032 Најголемиот Дел Пакет.Боја / Крај Цинк Оксид со Восок Заврши 1032 пилот точка.Филипс решетк

Залиха

Пакет Количина : 1 Видот На Производите : Завртки.Пакет Димензии : 10.921 Cm X 11.176 Cm X 1.016 Cm.Земја На Потекло : Кин

Залиха

Рек Завртки 1224 Тема Филипс Главата Количина 100 Used да се качи мрежа и телекомуникациска опрема во стандар

Залиха

Големина : 1 / 2 инчи X 3 инчи.Овозможува заостануваат завртка завртки да бидат инсталирани во бетон, тули &

Залиха

Производот е 10 PK 5 / 16 BRN Стомакот Завртка.Лесно и едноставно се користи за полнење.Производот е произведе

Залиха

[❤] Стандард : Метрички; [❤] Количина : 240pcs; [❤] 7 големини М4 Комбинираат Машина Завртки и 100pcs М4 Хексадецим

Залиха

#1032 X 11 / 2 Машина Завртки.Копчето Главата 6Лобус Pin Вози Torx Бренд.Легиран Челик.Подесувате Отпорни / Security Fas

Залиха

#1032 X 11 / 2 Машина Завртки.Станот Countersunk Head.Хексадецимален Штекер Pin Диск.Легиран Челик.Подесувате Отпорни

Залиха

#1032 X 11 / 2 Машина Завртки.Копчето Главата.Хексадецимален Штекер Pin Диск.Легиран Челик.Подесувате Отпорни

Залиха

#632 X 5 / 16 Машина Завртки.Копчето Главата.Хексадецимален Штекер Pin Диск 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (188).Поде

Залиха

Машина завртки се дизајнирани за апликации со предприслушувани дупка или споени кон навој орев.Дијамет

Залиха

Делови не собраа.Секој дел спакувани одделно.Други големини qtys и материјали кои се исто така достапни.К

Залиха

#1032 X 11 / 2 Машина Завртки.Станот Countersunk Head 6Лобус Pin Вози Torx Бренд.Легиран Челик.Подесувате Отпорни / Security Fas

Залиха