.

Материјал : метал + стакло.Големина : како што е прикажано.Совршена домашна декорација : статуата е напра

Залиха

Производите се со висок квалитет на производите, ние сме посветени на најдобрите услугата, може да бида

Залиха

Боја : бакар.Боја : бронзени кафе, сребро кафе.Применливи подарок опции : брак.Применливи сцена : спална с

Залиха

Изолира smoky мирисот на отпушоци од цигари 1 На ashtray има предвремени ритам дизајн, кој е удобен и практичен

Залиха

Име на производ : Европската круг ashtray.Материјал : Керамички.Спецификации : 10.5 X3cm.Карактеристики и предно

Залиха

★Тоа може да се користи како добра семејство дневна соба декорација, која ги тера луѓето да блесне ★Цвр

Залиха

Материјал : leadfree стакло.Спецификации : должина 17.8 CM висина 4.5 cm.Е применливо : Дома секојдневно.Процес : кр

Залиха

♥Конкретни ashtray, рачно изработени, со антилизга мат на дното ♥Индивидуални гуми форма ashtray, јасно гуми т

Залиха

Стоката ќе пристигне во 813 дена.Чиста прирачник за мерење малку грешка постои.Двојно Златниот Рог силно

Залиха

Стаклото ashtray големина : 10 см дијаметар, заоблени и мазни на врвот.Идеален за секојдневна употреба, кафул

Залиха

Пластични+Кожа.Во внатрешноста на овој пренослив ashtray се направени од издржлив тешко пластика и надвор

Залиха

Стакло.Оваа ashtray е направен од стакло, кристално јасно, без меурчиња.3 рецки дистрибуирани на работ може

Залиха

Пластични+Кожа.Во внатрешноста на овој пренослив ashtray се направени од издржлив тешко пластика и надвор

Залиха

СТП кожа+Тврда пластика.Надворешноста на оваа ashtray е направена од еколошки СТП кожа, и внатрешни работи

Залиха

СТП.Основни информации : надворешниот прстен на овој ashtray е направен од кожа, и внатрешниот прстен се нап

Залиха

СТП.Основни информации : надворешниот прстен на овој ashtray е направен од кожа, и внатрешниот прстен се нап

Залиха

СТП кожа+Тврда пластика.Надворешноста на оваа ashtray е направена од еколошки СТП кожа, и внатрешни работи

Залиха

СТП.Основни информации : надворешниот прстен на овој ashtray е направен од кожа, и внатрешниот прстен се нап

Залиха

Пластични+Кожа.Во внатрешноста на овој пренослив ashtray се направени од издржлив тешко пластика и надвор

Залиха

Стакло.Оваа ashtray е направен од стакло, кристално јасно, без меурчиња.3 рецки дистрибуирани на работ може

Залиха

Пластични+Кожа.Во внатрешноста на овој пренослив ashtray се направени од издржлив тешко пластика и надвор

Залиха

Стакло.Оваа ashtray е направен од стакло, кристално јасно, без меурчиња.3 рецки дистрибуирани на работ може

Залиха

СТП.Основни информации : надворешниот прстен на овој ashtray е направен од кожа, и внатрешниот прстен се нап

Залиха

Стакло.Оваа ashtray е направен од стакло, кристално јасно, без меурчиња.3 рецки дистрибуирани на работ може

Залиха

Пластични+Кожа.Во внатрешноста на овој пренослив ashtray се направени од издржлив тешко пластика и надвор

Залиха

СТП.Основни информации : надворешниот прстен на овој ashtray е направен од кожа, и внатрешниот прстен се нап

Залиха

СТП кожа+Тврда пластика.Надворешноста на оваа ashtray е направена од еколошки СТП кожа, и внатрешни работи

Залиха

Стакло.Оваа ashtray е направен од стакло, кристално јасно, без меурчиња.3 рецки дистрибуирани на работ може

Залиха

СТП.Основни информации : надворешниот прстен на овој ashtray е направен од кожа, и внатрешниот прстен се нап

Залиха

СТП.Основни информации : надворешниот прстен на овој ashtray е направен од кожа, и внатрешниот прстен се нап

Залиха

Пластични+Кожа.Во внатрешноста на овој пренослив ashtray се направени од издржлив тешко пластика и надвор

Залиха

Пластични+Кожа.Во внатрешноста на овој пренослив ashtray се направени од издржлив тешко пластика и надвор

Залиха

Пластични+Кожа.Во внатрешноста на овој пренослив ashtray се направени од издржлив тешко пластика и надвор

Залиха

Пластични+Кожа.Во внатрешноста на овој пренослив ashtray се направени од издржлив тешко пластика и надвор

Залиха

Стакло.Оваа ashtray е направен од стакло, кристално јасно, без меурчиња.3 рецки дистрибуирани на работ може

Залиха

СТП.Основни информации : надворешниот прстен на овој ashtray е направен од кожа, и внатрешниот прстен се нап

Залиха

СТП.Основни информации : надворешниот прстен на овој ashtray е направен од кожа, и внатрешниот прстен се нап

Залиха

Пластични+Кожа.Во внатрешноста на овој пренослив ashtray се направени од издржлив тешко пластика и надвор

Залиха

Стакло.Оваа ashtray има добра длабочина + 3 слотови за ставање на цигари за да се обезбеди подобро леснотија

Залиха

1 Задебелена од не ' рѓосувачки челик за да се направи тоа се повеќе издржливи и антипаѓа, да се загрозиот

Залиха

Материјал : ashtray е изработен од керамика.На ashtray може да се користи за чување на пепел, кој е безбедно, не е

Залиха

Одличен за Секој Бар или Отворено Патио.Длабоко И го Намалува Фреквенцијата на Празнење Ashtray, со Што се О

Залиха

Оригиналната цена на ashtray е $29.9, две ashtrays за еден месец активности се само $19.9, еден во злато и еден во црна

Залиха