.

Полиестер,чипка.Квалитет на Материјалот : Дијаметар од 60 инчи / 152.4 cm.100% Полиестер, кој е Издржлив, Отпор

Оценка на посетителот:
Залиха

Големина : 54×72 инчен tablecloth.Материјал опис : 100% полиестер влакна, нашата маса крпа може да се избриша чист

Оценка на посетителот:
Залиха

100% Spandex ❤СОВРШЕНО ОПРЕМЕНИ ТАБЕЛА ПОКРИЕ Направени од издржлив и еластична spandex материјал се со одличе

Оценка на посетителот:
Залиха

34" дијаметар големина.Елегантна, висок квалитет на везови вечера tablecloth topper / покрие централен.Intricately диз

Оценка на посетителот:
Залиха

100% Пвц.Висок Квалитет Tablecover : Усвојување на активни умирање технологија, нашите трајни плоштадот табела

Оценка на посетителот:
Залиха

Специјално дизајниран да се вклопуваат 30 инчен круг x 42 инчен високи маси.Тоа е погоден за дното на табел

Оценка на посетителот:
Залиха

ДИВИ ЦВЕТ TABLECLOTH : Деликатна акварел wildflower печати на оваа маса крпа е многу стилски и убави, натпревар со

Оценка на посетителот:
Залиха

Полиестер,чипка.Увоз.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ Ова mandala круг tablecloth е направен од висок квалитет 100% полиестер и

Оценка на посетителот:
Залиха

Карактеристики стилски бивол проверете шема во портокалова и црна боја.Премиум квалитет 100% памук; Лесн

Оценка на посетителот:
Залиха

Внатрешна или надворешна повод декорација : многу погодни за лица декорација, Божиќ вечера, отворено пи

Оценка на посетителот:
Залиха

Кој премија памук, лен добро третирани ткаенина, навремено слободни, нашите tabletop е лесно да се заштити в

Оценка на посетителот:
Залиха

?60 инчи / 152.4 cm круг Tablecloth? : Лесно се Грижи 100% Полиестер, Почвата, Отпорни, Нежелезо Ткаенина...

Оценка на посетителот:
Залиха

?60 инчи / 152.4 cm круг Tablecloth? : Лесно се Грижи 100% Полиестер, Почвата, Отпорни, Нежелезо Ткаенина ?Круг дизајн? :

Оценка на посетителот:
Залиха

Внатрешна или надворешна повод декорација : многу погодни за лица декорација, Божиќ вечера, отворено пи

Оценка на посетителот:
Залиха

?60 инчи / 152.4 cm круг Tablecloth? : Лесно се Грижи 100% Полиестер, Почвата, Отпорни, Нежелезо Ткаенина ?Круг дизајн? :

Оценка на посетителот:
Залиха

?60 инчи / 152.4 cm круг Tablecloth? : Лесно се Грижи 100% Полиестер, Почвата, Отпорни, Нежелезо Ткаенина ?Круг дизајн? :

Оценка на посетителот:
Залиха

Оваа маса крпа е направен од висококвалитет памук, лен ткаенини.Површината е мазнење и мека на допир кој

Оценка на посетителот:
Залиха

Внатрешна или надворешна повод декорација : многу погодни за лица декорација, Божиќ вечера, отворено пи

Оценка на посетителот:
Залиха

?60 инчи / 152.4 cm круг Tablecloth? : Лесно се Грижи 100% Полиестер, Почвата, Отпорни, Нежелезо Ткаенина ?Круг дизајн? :

Оценка на посетителот:
Залиха

?60 инчи / 152.4 cm круг Tablecloth? : Лесно се Грижи 100% Полиестер, Почвата, Отпорни, Нежелезо Ткаенина ?Круг дизајн? :

Оценка на посетителот: