.

Полиестер,чипка.Квалитет на Материјалот : Дијаметар од 60 инчи / 152.4 cm.100% Полиестер, кој е Издржлив, Отпор

Залиха

Големина : 54×72 инчен tablecloth.Материјал опис : 100% полиестер влакна, нашата маса крпа може да се избриша чист

Залиха

100% Spandex ❤СОВРШЕНО ОПРЕМЕНИ ТАБЕЛА ПОКРИЕ Направени од издржлив и еластична spandex материјал се со одличе

Залиха

34" дијаметар големина.Елегантна, висок квалитет на везови вечера tablecloth topper / покрие централен.Intricately диз

Залиха

100% Пвц.Висок Квалитет Tablecover : Усвојување на активни умирање технологија, нашите трајни плоштадот табела

Залиха

Специјално дизајниран да се вклопуваат 30 инчен круг x 42 инчен високи маси.Тоа е погоден за дното на табел

Залиха

ДИВИ ЦВЕТ TABLECLOTH : Деликатна акварел wildflower печати на оваа маса крпа е многу стилски и убави, натпревар со

Залиха

Полиестер,чипка.Увоз.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ Ова mandala круг tablecloth е направен од висок квалитет 100% полиестер и

Залиха

Карактеристики стилски бивол проверете шема во портокалова и црна боја.Премиум квалитет 100% памук; Лесн

Залиха

Внатрешна или надворешна повод декорација : многу погодни за лица декорација, Божиќ вечера, отворено пи

Залиха

Кој премија памук, лен добро третирани ткаенина, навремено слободни, нашите tabletop е лесно да се заштити в

Залиха

?60 инчи / 152.4 cm круг Tablecloth? : Лесно се Грижи 100% Полиестер, Почвата, Отпорни, Нежелезо Ткаенина ?Круг дизајн? :

Залиха

?60 инчи / 152.4 cm круг Tablecloth? : Лесно се Грижи 100% Полиестер, Почвата, Отпорни, Нежелезо Ткаенина ?Круг дизајн? :

Залиха

Внатрешна или надворешна повод декорација : многу погодни за лица декорација, Божиќ вечера, отворено пи

Залиха

?60 инчи / 152.4 cm круг Tablecloth? : Лесно се Грижи 100% Полиестер, Почвата, Отпорни, Нежелезо Ткаенина ?Круг дизајн? :

Залиха

?60 инчи / 152.4 cm круг Tablecloth? : Лесно се Грижи 100% Полиестер, Почвата, Отпорни, Нежелезо Ткаенина...

Залиха

Оваа маса крпа е направен од висококвалитет памук, лен ткаенини.Површината е мазнење и мека на допир кој

Залиха

Внатрешна или надворешна повод декорација : многу погодни за лица декорација, Божиќ вечера, отворено пи

Залиха

?60 инчи / 152.4 cm круг Tablecloth? : Лесно се Грижи 100% Полиестер, Почвата, Отпорни, Нежелезо Ткаенина...

Залиха

?60 инчи / 152.4 cm круг Tablecloth? : Лесно се Грижи 100% Полиестер, Почвата, Отпорни, Нежелезо Ткаенина...

Залиха

Класичен Капчиња Tablecloth,Традиционалните Гроздобер Чувствуваат,Рачно Изработени Хеклани Табела Linenes.Вис

Залиха

Внатрешна или надворешна повод декорација : многу погодни за лица декорација, Божиќ вечера, отворено пи

Залиха

Предности : Дебела и издржливи ткаенини,Неверојатно елегантен.Технологија : Чипка занает,Природни,Елег

Залиха

?60 инчи / 152.4 cm круг Tablecloth? : Лесно се Грижи 100% Полиестер, Почвата, Отпорни, Нежелезо Ткаенина...

Залиха

【ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ TABLECLOTHS】 : Нашата маса крпа се направени од издржлив памук, лен материјал, што се масл

Залиха

?60 инчи / 152.4 cm круг Tablecloth? : Лесно се Грижи 100% Полиестер, Почвата, Отпорни, Нежелезо Ткаенина ?Круг дизајн? :

Залиха

【ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ TABLECLOTHS】 : Нашата маса крпа се направени од издржлив памук, лен материјал, што се масл

Залиха

Внатрешна или надворешна повод декорација : многу погодни за лица декорација, Божиќ вечера, отворено пи

Залиха

ДОСТАПЕН ВО ДВЕ ОКОФАЌАЊЕ на БОИ : Има сигурни дека да се биде долга tablecloth за вашите потреби.НИЕ СТОИМЕ З

Залиха

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : На маса крпа е направен од висок квалитет на полиестер, кој е водоотпорен,

Залиха

Големина Поздравниотдоказ; отпорни на Топлина; маслодоказ; КАДЕ ДА го КОРИСТИТЕ : Ова tablecloth е совршен за

Залиха

ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН Кој елеганција крои жакард дизајн на висок квалитет на памук, лен, CJFBDY елегантен модерен

Залиха

Лен,памук.Големина Поздравниотдоказ; отпорни на Топлина; маслодоказ; КАДЕ ДА го КОРИСТИТЕ : Ова tablecloth е с

Залиха

Лен,памук,чипка.Големина : 55x79 инчи (140x200cm).Оваа tablecloth е направен од висок квалитет на памук, лен,тоа е пове

Залиха

Sequin,mesh.Уникатен Sequin Ткаенини : 3ММ круг висока густина материјал sequins со mesh ткаенини поддршка.Имајте сјај

Залиха

Материјал : Направен од 100% премија памук, лен мешавина материјал, ова памук, лен tablecloths drape убаво и даде ми

Залиха

ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ, ПРИРОДНИ ЛЕН, РОМАНТИЧНИ ИЗБОР ЗА ЕСЕН И ЛЕТО : Ова лен ткаенини tablecloth е совршен м

Залиха

Живеат во стил ! Смарагд tablecloths има совршена комбинација од Големината, со детали, и бојата на кожата, ов

Залиха

【Tablecloths за Правоаголник / Овална Маси】Мерка 60x140 инч 【Премиум Ткаенина Маса крпа】Tableclothes за правоаголн

Залиха

За Повеќе Наврати : Нашата Tablecloth Веднаш Може Да Се Подобрат Убавината На Табелата, Додека За Заштита На М

Залиха

Памук,чипка.Meterial : Чист памук, да ви даде меко чувство., перат и еднократно,не исчезнува после миење.Голем

Залиха

Полиестер △Параметри : Материјал : Полиестер Боја : Црна, Златна, Бела, Црвена, Виолетова(Изборен) Произв

Залиха

Лен,памук.МАТЕРИЈАЛИ : Бохемски Стил tablecloth е направен од супер, тешко носи памук, лен ткаенини, со лесна к

Залиха