.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Залиха

Направени од висококвалитет полиестер влакна и издржливи еластична бенд, тоа е кожатапријателски, пера

Залиха

Направени од висококвалитет полиестер влакна и издржливи еластична бенд, тоа е кожатапријателски, пера

Залиха

Димензија:54.5*43.2*14.2 мм.Цинк легура се види тело+силикони ремени.Англиски,Германски,Шпанија,Португалски,

Залиха

Направени од висококвалитет полиестер влакна и издржливи еластична бенд, тоа е кожатапријателски, пера

Залиха

AMOLED MultiTouch Дисплеј, Црна Титаниум Случај и Мат Црна Керамички Нараквица.Bluetooth РАНЛИВИТЕ 4.1, Wi Fi 2.4 GHz 802.11 B / G

Залиха

Направени од висококвалитет полиестер влакна и издржливи еластична бенд, тоа е кожатапријателски, пера

Залиха

Направени од висококвалитет полиестер влакна и издржливи еластична бенд, тоа е кожатапријателски, пера

Залиха

Направени од висококвалитет полиестер влакна и издржливи еластична бенд, тоа е кожатапријателски, пера

Залиха

Спиење tracker ви помага подобро да ги разберат квалитет на спиење секоја ноќ.Исто така песна на вашата све

Залиха

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

Залиха

1.44 Капацитивни Екран на Допир LCD.Тонот на алармот кога ќе примите некој повик, Тонот на алармот откако на

Залиха

Поврзете го кабелот за вашите компјутери на USB порта да ја дополните вашиот компатибилен уред и да префр

Залиха

Точни следење на квалитетот на вашиот сон ќе ви помогне да се развие добар сон навика.IP67 вода доказ, но н

Залиха

Компатибилни Модели : 22mm бендови Компатибилен со Huawei Види GT2 46mm / Huawei Види GT 2e / Huawei Види GT Мода / Sport / Мода /

Залиха

* 1 Поддржува Bluetooth 4.0, Андроид 4.4 +, IOS 8.0 + 4 Отчукувањата на срцето следи : Тоа ќе прецизно следење и снимање

Залиха

Карактеристики : Калории, Pedometer, Растојание, Далечински Камера, Отпорен На Вода, Спиење Монитор, Аларм, По

Залиха

СТАН порака вибрации предупредување : кога телефонот прима текстуална порака.Твитер и други СТАН извес

Залиха

1.44 Капацитивни Екран на Допир LCD.Тонот на алармот кога ќе примите некој повик, Тонот на алармот откако на

Залиха

5 Крвен притисок монитор : Тоа ќе прецизно следење и снимање на вашиот крвен притисок.Крв, кислород замор

Залиха

Мултифункционален Дигитален рачен часовник : време е функција, Аларм, осветлување, калории, stopwatch (стопе

Залиха

Екран : 1.54инчен 3 D закривен екран, IPS екран во боја, резолуција 240 * 240, на цел екран.Новиот хривнија полнење

Залиха

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат

Залиха

66"),Погоден за 130200mm врвка за околу обемот Тежина : 150g Белешки : НЕ се погодни за топла вода за капење,нурка

Залиха

Мултифункционален Дигитален рачен часовник : време е функција, Аларм, осветлување, калории, stopwatch (стопе

Залиха

Мултифункционален Дигитален рачен часовник : време е функција, Аларм, осветлување, калории, stopwatch (стопе

Залиха

3 инчи Капацитивни Мултиекран на допир Панел Резолуција : 240*240dpi Полнење тип : USB Полнење со Магнетни Pogo Pi

Залиха

★Мултифункционален smart нараквица со дневна водоотпорен функција ★6 спортски начини на трчање, возење,

Залиха

Сврти ја врвката за околу светла екран погоден за носене хардвер + smart APP + биг податоци облак услуга.Врши

Залиха

[Map софтверот] : Поддршка на Google Maps, Baidu Мапи, Sogou Мапи (userdefined инсталација) [Забава video playback] : ги Поддржува фо

Залиха

[Map софтверот] : Поддршка на Google Maps, Baidu Мапи, Sogou Мапи (userdefined инсталација) [Забава video playback] : ги Поддржува фо

Залиха

Во реално време отчукувањата на срцето следи : 24часовен континуиран отчукувањата на срцето следи автом

Залиха

[Map софтверот] : Поддршка на Google Maps, Baidu Мапи, Sogou Мапи (userdefined инсталација) [Забава video playback] : ги Поддржува фо

Залиха

[Map софтверот] : Поддршка на Google Maps, Baidu Мапи, Sogou Мапи (userdefined инсталација) [Забава video playback] : ги Поддржува фо

Залиха

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Mens Генералот 5 E, Спорт, Генералот 4, Генералот 5, Хибридни Smartwat

Залиха

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни Smartwatch HR географска Ширина, Хибри

Залиха

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Mens Генералот 5 E, Спорт, Генералот 4, Генералот 5, Хибридни Smartwat

Залиха

1.Водоотпорен и Dustproof Дизајн : Исполнат стандардот на IP68 водоотпорен,секоја нараквица, ќе бидат проверен

Залиха

[Bluetooth слушалка] : Напојува со Nrf52832 ПРОЦЕСОРОТ од Нордиските и бучава cancelation брод CSR8610 од Qualcomm, ова smartwatch в

Залиха

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Mens Генералот 5 E, Спорт, Генералот 4, Генералот 5, Хибридни Smartwat

Залиха

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни Smartwatch HR географска Ширина, Хибри

Залиха

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни Smartwatch HR географска Ширина, Хибри

Залиха

[Bluetooth слушалка] : Напојува со Nrf52832 ПРОЦЕСОРОТ од Нордиските и бучава cancelation брод CSR8610 од Qualcomm, ова smartwatch в

Залиха