.

Силен челик на возилото.Отстранлив внатрешна кофа.Стабилна работа за големи може да се почувствува 5год

Оценка на посетителот:
Залиха

Големина : 22x18cm,Боја : Сина,Материјал : Оксфорд Ткаенина.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing вн

Оценка на посетителот:
Залиха

Смола.Додатоци на грижа : избрише се чистат со влажна крпа.Туш завеса нега : Машина за миење со ладна вода

Оценка на посетителот:
Залиха

Големина : 22x18cm,Боја : Небото Сино,Материјал : Оксфорд Ткаенина.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за

Оценка на посетителот:
Залиха

Големина : 22x18cm,Боја : Жолта,Материјал : Оксфорд Ткаенина.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing в

Оценка на посетителот:
Залиха

Големина : беа 25,5 X 16.7 X 22.5 cm.Удобен и стилски.Кујна ѓубре може да се чуваат по желба, мала големина и голем

Оценка на посетителот:
Залиха

Големина : 22x18cm,Боја : Бела,Материјал : Оксфорд Ткаенина.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing вн

Оценка на посетителот:
Залиха

Ѓубре може да е Изградена од страна на високо квалитетни PP материја и ѓубре торба е направен од HDPE,без ми

Оценка на посетителот:
Залиха

Ѓубре може да е направен од цврсти и издржливи пластика, обезбедување на максимална издржливост, добри

Оценка на посетителот:
Залиха

Економски Полипропилен лименки се изградени за секој ден употреба.Помали правоаголна големини се со це

Оценка на посетителот:
Залиха

Приоритетни pp материјал, безбеден и еколошки, идеална одбие решение за низ дома или на работното место, h

Оценка на посетителот:
Залиха

Корпата за ѓубре : Големина : За 29x14x22cm.Овој капацитет е совршен за помали простори, како што се бања, спал

Оценка на посетителот:
Залиха

* ИЗДРЖЛИВ : трајни дека се противи бледнее и го задржува вода излезе низ секоја сезона ● КОМПАКТЕН ДИЗА

Оценка на посетителот:
Залиха

Смола.Прекрасен Дизајн : Модерен, за секоја бања или бањата, Bloomfield Колекција ќе додадете современ допир

Оценка на посетителот:
Залиха

Прекрасен Дизајн : Модерен, за секоја бања или бањата, Ombre се Зголеми Колекција ќе додадете современ допи

Оценка на посетителот:
Залиха

◆Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Ни email и Ние Ќе Ви Послужи Wholeheartedly ◆Мали корпата за Ѓубре со Кап

Оценка на посетителот:
Залиха

Функционална Совршен за Бања, Прав Соба, Гостин Бања, Кујна, Канцеларија, Перална, Занает Соба и Повеќе; О

Оценка на посетителот:
Залиха

КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за внатрешноста кабинети, под шалтери, под тоне и други мали просто

Оценка на посетителот:
Залиха

Тешко, Деликатна и Издржливи Ткаени Производи Се Добиени од Природата, поголеми Од Животот, и да Продолж

Оценка на посетителот:
Залиха

◆Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Ни email и Ние Ќе Ви Послужи Wholeheartedly ◆Издржливост и Упорност Биле

Оценка на посетителот: