.

Силен челик на возилото.Отстранлив внатрешна кофа.Стабилна работа за големи може да се почувствува 5год

Залиха

Големина : 22x18cm,Боја : Сина,Материјал : Оксфорд Ткаенина.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing вн

Залиха

Смола.Додатоци на грижа : избрише се чистат со влажна крпа.Туш завеса нега : Машина за миење со ладна вода

Залиха

Големина : 22x18cm,Боја : Небото Сино,Материјал : Оксфорд Ткаенина.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за

Залиха

Големина : 22x18cm,Боја : Жолта,Материјал : Оксфорд Ткаенина.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing в

Залиха

Големина : беа 25,5 X 16.7 X 22.5 cm.Удобен и стилски.Кујна ѓубре може да се чуваат по желба, мала големина и голем

Залиха

Големина : 22x18cm,Боја : Бела,Материјал : Оксфорд Ткаенина.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing вн

Залиха

Ѓубре може да е Изградена од страна на високо квалитетни PP материја и ѓубре торба е направен од HDPE,без ми

Залиха

Ѓубре може да е направен од цврсти и издржливи пластика, обезбедување на максимална издржливост, добри

Залиха

Економски Полипропилен лименки се изградени за секој ден употреба.Помали правоаголна големини се со це

Залиха

Приоритетни pp материјал, безбеден и еколошки, идеална одбие решение за низ дома или на работното место, h

Залиха

Корпата за ѓубре : Големина : За 29x14x22cm.Овој капацитет е совршен за помали простори, како што се бања, спал

Залиха

* ИЗДРЖЛИВ : трајни дека се противи бледнее и го задржува вода излезе низ секоја сезона ● КОМПАКТЕН ДИЗА

Залиха

Смола.Прекрасен Дизајн : Модерен, за секоја бања или бањата, Bloomfield Колекција ќе додадете современ допир

Залиха

Прекрасен Дизајн : Модерен, за секоја бања или бањата, Ombre се Зголеми Колекција ќе додадете современ допи

Залиха

◆Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Ни email и Ние Ќе Ви Послужи Wholeheartedly ◆Мали корпата за Ѓубре со Кап

Залиха

Функционална Совршен за Бања, Прав Соба, Гостин Бања, Кујна, Канцеларија, Перална, Занает Соба и Повеќе; О

Залиха

КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за внатрешноста кабинети, под шалтери, под тоне и други мали просто

Залиха

Тешко, Деликатна и Издржливи Ткаени Производи Се Добиени од Природата, поголеми Од Животот, и да Продолж

Залиха

◆Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Ни email и Ние Ќе Ви Послужи Wholeheartedly ◆Издржливост и Упорност Биле

Залиха

◆Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Ни email и Ние Ќе Ви Послужи Wholeheartedly ◆Трајни Лесна Конструкција и

Залиха

Светло за Затворање Дизајн Контролирани од страна на Светлината и Нечујно Капак, Така Нема да Има никак

Залиха

Смислено Големина : Мерки 26 Cm Дијаметар X 27.5 См Висок / 10.2 Во Дијаметар X 10.8 Во Висока; 8.5 Литар Капацитет.К

Залиха

КВАЛИТЕТОТ ПРАШАЊА ѓубре / ѓубре може да е направен од Тешкидолжност материјали .Кујна ѓубре може да с

Залиха

РАЗНОВРСНА : големината и стил се направи оваа работа може да е толку многу места во текот на твојот дом;

Залиха

Топли тонови и различни текстури ви овозможи да се чувствувате мирис на природата во вашиот дом.Флексиб

Залиха

Практичен и разноврсна : нашата корпата за ѓубре може да се користи со обновливи намирници кеси.Погоден

Залиха

Топли тонови и различни текстури ви овозможи да се чувствувате мирис на природата во вашиот дом.Флексиб

Залиха

Идеална одбие решение за околу домот или работното место на кои е hardwearing и лесно да се чисти.Флип капак д

Залиха

Отстранлив внатрешна када ѓубре може да е опремен со двакомора отстранлив внатрешна кофа со рачка за л

Залиха

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

Залиха

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

Залиха

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

Залиха

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

Залиха

Низок профил дизајн за лесно складирање.Идеален за училницата, канцеларија, комерцијални и институцион

Залиха

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет

Залиха

【Пренослив Дизајн】 : Оваа рустикални дрвени плоштадот ѓубре има правоаголна отворање и правоаголна дн

Залиха

Материјал : еколошки пластика, нетоксични и невкусна.заоблени рабови без burrs, без мирис, лесна за чистење

Залиха

100% Полиестер.Увезени.Вклучува (1) PEVA туш завеса.Туш завеса мерки : 70" x 72".Лесно да се откажам користење туш

Залиха

Линијастил текстура, убаво.Едноставна барел тело, има разни клупи.Големина : 18*15cm / 7.08"*5.9".Не тресете го по

Залиха

Дизајниран со капак за да го одржите вашиот дом чист и уреден.Направен од многу издржлива пластика, фина

Залиха

[Практична]изработен од ABS и PP материјали, BPAfree, мазна внатрешна цевка, лесно да се чисти и мие, се чува чис

Залиха

[Практична]изработен од ABS и PP материјали, BPAfree, мазна внатрешна цевка, лесно да се чисти и мие, се чува чис

Залиха