.

Пластични материјали, нетоксични и невкусна, добра запечатување перформанси, нема потреба да се грижит

Оценка на посетителот:
Залиха

Тоа ќе спреј фина магла, ги задоволи вашите барања, и освои ' t отпад во капка течност.Совршен за чување на

Оценка на посетителот:
Залиха

【Безбедни и Здрави Материјали】мал спреј шише е направен од високо квалитетни PP материјал, може да се к

Оценка на посетителот:
Залиха

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Нашата Keychain Носителот се направи на премиум висок квалитет на вештачка кожа материја

Оценка на посетителот:
Залиха

Карактеристичен, креативна форма, транспарентен материјал, јасни и видливи.Безбедно и, исто така, екопр

Оценка на посетителот:
Залиха

✔[ Течењедоказ Дизајн ]Нашите пластични спреј шишиња се опремени со капа и течењедоказ јамка внатре спр

Оценка на посетителот:
Залиха

Одлично за додавање на магла на боја, на вашиот уметнички дела.Шишиња се refillable.Удобен преносни големина.

Оценка на посетителот:
Залиха

Мала Тегла 3.4 оз.Патување тегли и шишиња се голем сад за било каков вид на убавина мирис или спреј.Секој

Оценка на посетителот:
Залиха

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Нашата Keychain Носителот се направи на премиум висок квалитет на вештачка кожа материја

Оценка на посетителот:
Залиха

♣ Исклучителна притисни тип на млазницата, дури и мазна спреј ♣ 100% сосема нов и висок квалитет ♣ Висок

Оценка на посетителот:
Залиха

Боја : Сребро или црна за вашиот избор;Капацитет : 10ml / 0.34 оз;Материјал : Пластика;Големина : Прибл 104.2 mm x 16.6

Оценка на посетителот:
Залиха

* Одлично за прикажување на етерични масла / парфеми / масажа масла / козметички исправени шишиња 5 Ниво

Оценка на посетителот:
Залиха

Боја : транспарентна+црна.Материјал : високо бела материјал стакло.Капацитет : 5ml / Стаклено Шише Големин

Оценка на посетителот:
Залиха

❤Премиум Квалитет : Секој козметички тенџере јар е направен од високо квалитетен материјал, отпорен на

Оценка на посетителот:
Залиха

Може да се користи за да се издаваат и чување на повеќето течности,лесен ,лесно да се исцедат.Одлично за

Оценка на посетителот:
Залиха

Мини Lip Balm Цевки.Направени од високо квалитетна ABS пластика материјали, трајни, нетоксични, безбедно и, и

Оценка на посетителот:
Залиха

Материјал : стакло; Капацитет : 30 ml / 1oz; Големина : 88x47mm / 3.46"x1.85"(вкупна висина x дијаметар).Еколошки стакло

Оценка на посетителот:
Залиха

Ќе добиете 50 компјутери чисто стакло dropper шишиња со 2 парчиња пластични dropper,и mo треба да се соберат од се

Оценка на посетителот:
Залиха

Дијаметар : 61mm X Висина : 38mm ;Капацитет : 30g.Материјал : дел од телото / Стакло со Природен дрвен Капак.Добро

Оценка на посетителот:
Залиха

ДИМЕНЗИЈА(Приближно) : 8*3cm / 3.15*1.2 инчи.Шишиња Капацитет : 30ml.Мини корисна големина вклопува удобно во ваши

Оценка на посетителот: