.

Пластични материјали, нетоксични и невкусна, добра запечатување перформанси, нема потреба да се грижит

Залиха

Тоа ќе спреј фина магла, ги задоволи вашите барања, и освои ' t отпад во капка течност.Совршен за чување на

Залиха

【Безбедни и Здрави Материјали】мал спреј шише е направен од високо квалитетни PP материјал, може да се к

Залиха

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Нашата Keychain Носителот се направи на премиум висок квалитет на вештачка кожа материја

Залиха

Карактеристичен, креативна форма, транспарентен материјал, јасни и видливи.Безбедно и, исто така, екопр

Залиха

✔[ Течењедоказ Дизајн ]Нашите пластични спреј шишиња се опремени со капа и течењедоказ јамка внатре спр

Залиха

Одлично за додавање на магла на боја, на вашиот уметнички дела.Шишиња се refillable.Удобен преносни големина.

Залиха

Мала Тегла 3.4 оз.Патување тегли и шишиња се голем сад за било каков вид на убавина мирис или спреј.Секој

Залиха

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Нашата Keychain Носителот се направи на премиум висок квалитет на вештачка кожа материја

Залиха

♣ Исклучителна притисни тип на млазницата, дури и мазна спреј ♣ 100% сосема нов и висок квалитет ♣ Висок

Залиха

Боја : Сребро или црна за вашиот избор;Капацитет : 10ml / 0.34 оз;Материјал : Пластика;Големина : Прибл 104.2 mm x 16.6

Залиха

* Одлично за прикажување на етерични масла / парфеми / масажа масла / козметички исправени шишиња...

Залиха

Боја : транспарентна+црна.Материјал : високо бела материјал стакло.Капацитет : 5ml / Стаклено Шише Големин

Залиха

❤Премиум Квалитет : Секој козметички тенџере јар е направен од високо квалитетен материјал, отпорен на

Залиха

Може да се користи за да се издаваат и чување на повеќето течности,лесен ,лесно да се исцедат.Одлично за

Залиха

Мини Lip Balm Цевки.Направени од високо квалитетна ABS пластика материјали, трајни, нетоксични, безбедно и, и

Залиха

Материјал : стакло; Капацитет : 30 ml / 1oz; Големина : 88x47mm / 3.46"x1.85"(вкупна висина x дијаметар).Еколошки стакло

Залиха

Ќе добиете 50 компјутери чисто стакло dropper шишиња со 2 парчиња пластични dropper,и mo треба да се соберат од се

Залиха

Дијаметар : 61mm X Висина : 38mm ;Капацитет : 30g.Материјал : дел од телото / Стакло со Природен дрвен Капак.Добро

Залиха

ДИМЕНЗИЈА(Приближно) : 8*3cm / 3.15*1.2 инчи.Шишиња Капацитет : 30ml.Мини корисна големина вклопува удобно во ваши

Залиха

Jar големина од 5 грам : 1.Тоа се држи цврсто и не е лесно да се нанесуваат далеку.Тоа е подобро отколку норм

Залиха

Совршен за чување на mineralized шминка, око сенки, лосиони, усна balms, тонери, креми, акрилик во прав,итн.Дизајн

Залиха

★Дизајн Карактеристики : Континуирано парфем atomizer спреј, течење доказ, класична црна мат misters и прашина

Залиха

✿Прекрасна и Исклучителен Изглед : На силиконски патување шише форма е жив и бои се светло.донесе четир

Залиха

Мерења : Висина 5.50" x Дијаметар 1.80".УВ ЗАШТИТА : Темно Килибар помага да се спречи оштетување на вашиот фо

Залиха

Боја : Транспарентна; Материјал : Стакло; Капацитет : 30ml / 50мл / 100ml за вашиот избор; Пакет : 3 Pcs 30ml големина :

Залиха

Обилна количина : ќе добиете 60 парчиња на патување шишиња keychain носители сет, вклучувајќи 15 парчиња од 30 ml

Залиха

6 Pack 15ml / 0.5 Мл бело матирано стакло шишиња со стакло dropper,око dropper капа со црна капак доаѓаат со 1 пластичн

Залиха

Рециклираат Материјал.Телото, дел од патната големина спреј шише е направен од домашно МИЛЕНИЧЕ и на ак

Залиха

【Количината и Големината】 : Вклучува 20pcs Празни лак Шишиња(30ml) со Мека Четка, Капа(White / Black).Големина : шиш

Залиха

❤ Шише устата запечатена изведба е многу добра, здрав, безбедноста и не излегуваат во јавноста ❤ Празни

Залиха

Направени од високо квалитетна храна одделение силиконски.Безбеден за вашето здравје.Совршен за шампо

Залиха

Материјал : метал.Големина : За 9.4 cm во височина и 2.3 см во дијаметар.Козметички Шишиња контејнери се совр

Залиха

Материјал : Овие мали спреј шишиња се направени од висококвалитетни пластични, многу дебел, силни и издр

Залиха

❤ Мали и преносливо, лесен за носење и употреба ❤ Притискање на млазницата, спреј парична казна и рамно

Залиха

❤ Мали и преносливо, лесен за носење и употреба ❤ Притискање на млазницата, спреј парична казна и рамно

Залиха

Спецификации : Алуминиумско шише не ослободување на штетни материи, здравје и заштита на животната сред

Залиха

Направени од премиум материјалот за трајни и практична употреба.Компактна големина, многу погодно за ш

Залиха

Течењедоказ за патување шишиња : Овие мини патување шишиња се направени од силикон материјал, кој е безб

Залиха

❤ Мали и преносливо, лесен за носење и употреба ❤ Притискање на млазницата, спреј парична казна и рамно

Залиха

❀❀❀ ВИСОК КВАЛИТЕТ : Овие парфем шишиња направени од хард стакло внатрешна сад,не е лесно да се нула, па

Залиха

Спецификации : Алуминиумско шише не ослободување на штетни материи, здравје и заштита на животната сред

Залиха

Еднократно, userfriendly и загадувањето слободни.Преносни силикони squeezable празна шише за надворешна патување.

Залиха