.

Крпа потопло може да се загрее вашиот крпи, бања пешкир во брзо расте, и тоа е 2 во 1 уникатен ќе нуди многу

Залиха

ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : Чувајте крпи сува во дождливите денови,секојдневно сушење на пешкири, облек

Залиха

☆【Материјал】 : Загреан пешкир железнички е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, од Нерѓо

Залиха

ВРВЕН ИЗРАБОТКА : користење на висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, напредни квалитет, IP55 водоотпо

Залиха

Оваа крпа решетката има мазни линии и силна структура.На симетрични дизајн може да ви донесе повеќе про

Залиха

❤Овој здрав крпа прстен ѕид остава доволно простор за влажни крпи да се суши брзо наместо земање на мно

Залиха

Удобен Живот : Крпа потопло може да се задржи крпи, палта и облека топли и суви.Можете да ги користите за e

Залиха

Мултифункционален Крпа Потоплите : крпа потоплите рек повеќе од само затоплување до крпа, ова можете да

Залиха

★Врвен Квалитет со Шик Изглед : Нашата Загреан Пешкир Управување со 11бар дизајн е направен од висок ква

Залиха

★Врвен Квалитет со Шик Изглед : Нашата Загреан Пешкир Багажник со 5бар дизајн се направени од издржлив н

Залиха

★Врвен Квалитет со Шик Изглед : Нашата Загреан Пешкир Багажник со 7бар дизајн е направен од висок квалит

Залиха

Удобно Крпа потоплите : Крпа потопло може да се задржи крпи, палта и облека топли и суви.Ви дава пријатно

Залиха

Удобен Живот : Крпа потопло може да се задржи крпи, палта и облека топли и суви.Можете да ги користите за e

Залиха

★Врвен Квалитет со Шик Изглед : Нашата Загреан Пешкир Управување со 13бар дизајн се направени од издржли

Залиха

Простор за Заштеда на енергија & ЅидМонтирани : крпа потопол е совршен крпа греење решение за домови.Тоа

Залиха

Удобно Крпа потоплите : Крпа потопло може да се задржи крпи, палта и облека топли и суви.Можете да ги кори

Залиха

Моќни Перформанси : Таа има моќни функции за сушење, влага доказ и отстранување на влага.Држи твоите крп

Залиха

Ѕидмонтирани полиците може да се претвори потроши ѕид простор во доволно простор за складирање, чување

Залиха

Производ големина е 80*50cm.Напредни внатрешни заштита заварување технологија, илјадници висок притисок т

Залиха

ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА : На ѕидот монтирани дизајн ви помага да ги зачувате простор.крпа потопли

Залиха

✔Дизајн концептZSMSJC е производ дизајн го прави местото што сакате да ги красат повеќе концизен и свежа,

Залиха

✔Дизајн концептZSMSJC е производ дизајн го прави местото што сакате да ги красат повеќе концизен и свежа,

Залиха

ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА : крпа потопол е совршен крпагреење решение за вашиот дом.Својот ѕидмонт

Залиха

✔Дизајн концептZSMSJC е производ дизајн го прави местото што сакате да ги красат повеќе концизен и свежа,

Залиха

Лесен за Инсталација : има 1.6 м пролет кабелот, која може да се приклучиш во било кој стандарден штекер.Д

Залиха

✔Дизајн концептZSMSJC е производ дизајн го прави местото што сакате да ги красат повеќе концизен и свежа,

Залиха

Едно Парче Крпа Рек : ротира за 180 степени со 3 крпа барови дека може да се прилагоди за вентилација во бил

Залиха

МАТЕРИЈАЛ : Направен од Sпремија одделение од нерѓосувачки челик и хром заврши, ова крпа решетката е rustpro

Залиха

★Нерѓосувачки челик двојно род, избрани на 304 нерѓосувачки челик леење, компактна структура, цврста пов

Залиха

Материјал : Space Алуминиум.Површината Технологија : Anodic Оксидација.Применливи сценарија : Бања / Тоалетот.

Залиха

Материјал : Space Алуминиум.Површината Технологија : Anodic Оксидација.Применливи сценарија : Бања / Тоалетот,

Залиха

РЕЛАКСИРАН МОДЕРЕН ИЗГЛЕД – Меша современите и традиционалните елементи, Виндзор е Колекција бања при

Залиха

Материјал : Space Алуминиум.Површината Технологија : Anodic Оксидација.Применливи сценарија : Бања / Тоалетот,

Залиха

1.Едноставен за инсталација, без удирање, нема штета на ѕидот 2.Ротирачки столбови, сушење во право позиц

Залиха

Материјал : Space Алуминиум.Површината Технологија : Anodic Оксидација.Применливи сценарија : Бања / Тоалетот,

Залиха

★ Материјал : Месинг (водоотпорен, рѓадоказ, неисчезнува, корозијаотпорни, носатотпорни) ★ Карактерист

Залиха

★ Склопот на 304 нерѓосувачки челик, огледало површина е отпорен на корозија и топлина спроводливост е п

Залиха

Мултифункционален магнет може да биде цврсто фиксирани на метална површина.Погоден За корисна виси ве

Залиха

Материјал : Space Алуминиум.Површината Технологија : Anodic Оксидација.Применливи сценарија : Бања / Тоалетот,

Залиха

Материјал : не 'рѓосувачки челик огледало полиран, анти' рѓа и неисчезнува.Греење : карбонски влакна грее

Залиха

Материјал : Направен од премија одделение од Нерѓосувачки Челик заврши, ова крпа решетката е rustproof, цврс

Залиха

Само следете ги инструкциите чекор по чекор, и да уживате во себе.За TONIAL TONIAL е компанија специјализирана

Залиха

Користете Простор : Дневна Соба Влезот,Спална Соба Cloakroom,Перформанси Соба, Соблекувалната,Облека Продав

Залиха